Volvo S90 Recharge T8 AWD – Hybrydowy pomost do lepszego świata

Hybrydowe Volvo S90 Recharge T8 nie ustępuje w funkcjonalności tradycyjnym spalinowym samochodom, przyjemnie się prowadzi i pozwala codziennie dojeżdżać do pracy w trybie bezemisyjnym. Na tym nie koniec, ponieważ Volvo już zapowiada nową generację hybryd typu plug-in, które staną jeszcze bardziej wszechstronne i trafią na rynek w pierwszej połowie 2022 roku.

Volvo XC90 T8 – spalanie, czyli jazda o kropelce

Czy kupując dużego, komfortowego SUV-a zawsze musimy liczyć się ze znacznymi kosztami paliwa? Niekoniecznie. Dziś istnieją już zaskakująco ekonomiczne alternatywy. Nowoczesna technika pozwoliła skonstruować napęd, który będzie jednocześnie mocny i bardzo oszczędny w kwestii zużycia paliwa.

Skoda Kodiaq - mocniejsza, lżejsza i szybsza

Nowe wcielenie największego SUV-a marki to nie tylko zmiany stylistyczne. Przeprojektowany zderzak, wloty powietrza i potężny grill to tylko preludium do zmian, jakie czekają na kierowcę i pasażerów. Rodzinna Skoda Kodiaq jest teraz jeszcze bardziej nowoczesna, mocniejsza, lżejsza i szybsza. Wszystko dzięki nowemu silnikowi w wersji RS i nowym systemom bezpieczeństwa.

Skoda Enyaq iV – wygodny rodzinny SUV

Szybko minęły czasy, w których samochody elektryczne były małe, ciasne i z uwagi na krótki zasięg niepraktyczne. Dzisiaj elektryk może być wygodny i komfortowy oraz pełnić funkcję przestronnego, rodzinnego SUV-a. A co z tym zasięgiem?