Bentley prezentuje kolekcję... tenisówek. Powstanie tylko 10 par

Tym razem nie chodzi o nowy model samochodu, a nową kolekcję butów stworzonych wspólnie z Adidasem i słynnym projektantem obuwia Dominikiem Ciambrone.

Gadżet, który ma odstraszyć dzikie zwierzęta. Nie zadziała - zwrot kosztów naprawy

Idzie jesień, a co za tym idzie rośnie ryzyko kolizji z dzikimi zwierzętami. Na polskim rynku pojawił się nowy gadżet o nazwie Vionn Go, które ma wydawać odpowiednie dźwięki i tym odstraszać dzikie zwierzęta minimalizując ryzyko kolizji.

Spędzić noc na dachu Porsche 911. Oto namiot dachowy, który to umożliwi

Porsche 911 na łonie natury. Od teraz można to zrealizować za pomocą namiotu dachowego Porsche Tequipment. Ten sprzęt ma zamienić ten sportowy samochód w pokój hotelowy dla miłośników przyrody.

Rewolucja Jeepa w czyszczeniu szyby. Wymyślili nowe pióra wycieraczek

Jeep zaprezentował nowe wycieraczki. Mają mieć wysoką wydajność i zostały tak zaprojektowane, aby jazda w terenie była jeszcze bardziej przyjemna. Już po jednym przetarciu mają zniknąć wszystkie zabrudzenia.

McLarenem nie tylko pojedziesz, ale i pobiegniesz

Brytyjski producent luksusowych samochodów, McLaren sprzedaje buty do biegania. Tanio nie jest, ale i jego auta też nie są tanie.

W USA z dnia na dzień miliony aut straciły usługi telematyczne

Jest to wynik wyłączenia dotychczas wykorzystywanej sieci 3G, przez operatora AT&T, a bez niej samochody utraciły wszystkie funkcje sieciowe.