Urządzeniem za 1150 zł można w kilka sekund zhakować Teslę

Nowoczesne samochody są w coraz większym kręgu zainteresowań hakerów. Przez większą liczbę udogodnień oraz rozwiązań cyfrowych konieczne jest ich odpowiednie zabezpieczanie. Okazuje się, że czasem to zawodzi, czego dowodem są ostatnie doniesienia dotyczące Tesli i Flippera Zero.

Mercedes może być wirtualnym instrumentem muzycznym. Auto komponuje muzykę

Współpraca Mercedesa z raperem will.i.am zaowocowała systemem MBUX Sound Drive, który w dopasowuje komponowaną przez samochód muzykę do stylu jazdy.

Nowa usługa Porsche. Możesz podejrzeć swoje auto w trakcie produkcji

Porsche wprowadza w Polsce nową usługę - Track Your Dream (TYD, ang. śledź swoje marzenie). Dzięki niej klienci, którzy zamówili nowy samochód, mogą na bieżąco sprawdzać, jaki jest status jego produkcji – w tym oglądać zdjęcia z linii produkcyjnej w fabryce.

Tesla nie oferuje wersji z kierownicą po prawej stronie. Za to dorzuca chwytak

Tesla sprzedaje Model S w Wielkiej Brytanii, ale z kierownicą po lewej stronie. Jako drobną pomoc w np. sięganiu biletów przy wjeździe do płatnego garażu do wyposażenia dołączony jest specjalny chwytak.

Tesla stworzyła własne piwo. Nosi nazwę GigaBeer i kosztuje krocie

Tesla GigaBier ma być inspirowane Cybertruckiem i warzone zgodnie z 500-letnią tradycją w Berlinie. To pils stworzony z wykorzystaniem ekskluzywnego cyberchmielu i aromatyzowane cytrusami, bergamotką i słodkimi owocami. Każda butelka ma bezszwową, błyszczącą czarną etykietę ze świecącym w ciemności znakiem wodnym Giga.

Padł rekord cenowy za tablicę rejestracyjną

W ostatni weekend pobity został rekord cenowy na aukcji tablic rejestracyjnych na dubajskiej aukcji Emirates Auction LLC. Jej właściciel chce pozostać anonimowy.

Nowy pomysł Porsche. Nowoczesny system multimedialny do klasycznych modeli

Porsche wprowadza możliwość zakupu nowoczesnego systemu multimedialnego pasującego do klasycznych modeli 911 (997), Boxstera i Caymana (987) oraz pierwszej generacji Cayenne’a.

Suzuki Vision Gran Turismo: Prezent dla "Gran Turismo"

Suzuki świętuje 15. urodziny gry „Gran Turismo”. Specjalny model napędzany silnikiem Hayabusy i trzema silnikami elektrycznymi ma dać ważącemu 970 kg wirtualnemu modelowi 432 KM i 610 Nm momentu obrotowego.

Bentley prezentuje kolekcję... tenisówek. Powstanie tylko 10 par

Tym razem nie chodzi o nowy model samochodu, a nową kolekcję butów stworzonych wspólnie z Adidasem i słynnym projektantem obuwia Dominikiem Ciambrone.

Gadżet, który ma odstraszyć dzikie zwierzęta. Nie zadziała - zwrot kosztów naprawy

Idzie jesień, a co za tym idzie rośnie ryzyko kolizji z dzikimi zwierzętami. Na polskim rynku pojawił się nowy gadżet o nazwie Vionn Go, które ma wydawać odpowiednie dźwięki i tym odstraszać dzikie zwierzęta minimalizując ryzyko kolizji.

Spędzić noc na dachu Porsche 911. Oto namiot dachowy, który to umożliwi

Porsche 911 na łonie natury. Od teraz można to zrealizować za pomocą namiotu dachowego Porsche Tequipment. Ten sprzęt ma zamienić ten sportowy samochód w pokój hotelowy dla miłośników przyrody.

Rewolucja Jeepa w czyszczeniu szyby. Wymyślili nowe pióra wycieraczek

Jeep zaprezentował nowe wycieraczki. Mają mieć wysoką wydajność i zostały tak zaprojektowane, aby jazda w terenie była jeszcze bardziej przyjemna. Już po jednym przetarciu mają zniknąć wszystkie zabrudzenia.

McLarenem nie tylko pojedziesz, ale i pobiegniesz

Brytyjski producent luksusowych samochodów, McLaren sprzedaje buty do biegania. Tanio nie jest, ale i jego auta też nie są tanie.

W USA z dnia na dzień miliony aut straciły usługi telematyczne

Jest to wynik wyłączenia dotychczas wykorzystywanej sieci 3G, przez operatora AT&T, a bez niej samochody utraciły wszystkie funkcje sieciowe.