Formentor - pierwszy autorski model Cupry

Nowy crossover łączący technologię z dynamicznym designem. Model z szeroką gamą jednostek napędowych.

Samochodowe wakacje tylko z polisą

Po miesiącach zamknięcia w domach podróże stają się coraz bardziej kuszące. Na szczęście więcej osób jest zaszczepionych, liczba zachorowań na Covid-19 spada i jest nadzieja, że w wakacje będzie można wyruszyć w świat. Jeśli planujesz wyjazd autem, pamiętaj o odpowiednim ubezpieczeniu.

Auto dobrze ubezpieczone

Bez dobrej polisy komunikacyjnej lepiej nie wybierać się samochodem na wakacje czy długi weekend, gdyż może się to na nas kosztownie zemścić.

Uszkodzenia opony – czy warto je naprawiać?

Opony wbrew pozorom mogą być bardzo podatne na uszkodzenia w trakcie eksploatacji. Nie każda usterka musi oznaczać konieczność wymiany ogumienia na nowe. W tym krótkim poradniku, przedstawiamy najczęściej spotykane uszkodzenia opon oraz wyjaśniamy, które można usterki bezpiecznie naprawić.

Hybrydy PHEV Volvo teraz bez VAT

Hybrydy plug-in podbijają serca kierowców. Trudno się dziwić, skoro na dzisiaj to najlepsze co można spotkać w motoryzacji. Połączenie wszystkich zalet auta elektrycznego, z długodystansowością auta spalinowego. A jeśli dorzucimy do tego cenę niższą o podatek VAT, wybór nowego Volvo staje się oczywisty.