Skoda Enyaq iV tańsza w programie „Mój elektryk”

Gotówka, kredyt, leasing a może wynajem? Dzisiaj nie trzeba wykładać pieniędzy na stół, by z salonu wyjechać nowym i lśniącym autem. A jeśli wybierzesz samochód elektryczny, państwo zwróci ci za niego dodatkowo kilkanaście tysięcy złotych.

Ford Fiesta: Ostatnie zmiany na finiszu

Ford odświeża Fiestę. W modelu na rok 2022 zmieniono wygląd i poprawiono systemy bezpieczeństwa. Od 2024 roku pojawi się nowa, elektryczna Fiesta.

Nowy Mercedes Citan. Nadal na bazie Renault

Mercedes zaprezentował nowy dostawczy model. Citan początkowo będzie oferowany w dwóch wariantach nadwozia - furgon i tourer.

Mercedes EQG: Wizja Schwarzeneggera

Mercedes klasy G nie jest najbardziej ekologicznym samochodem. W najbliższym czasie to się zmieni. A wszystko dzięki Schwarzeneggerowi.

Porsche Mission R: Wizja motorsportu jutra

Porsche pokazuje jak wyobraża sobie przyszłość sportów motorowych. Oto wizjonerski Mission R o mocy 1088 KM.

Nowa Dacia Jogger: Crossover na gaz

Dacia zaprezentowała nowy, siedmiomiejscowy model przeznaczonym dla rodziny i do wypoczynku. Jogger ma długość 4,55 metra, trzy rzędy siedzeń, fabryczną instalację gazu i cenę około 60 tys. zł.

Opel Astra. Niemiecki kompakt z francuskim rodowodem

Opel rozpocznie sprzedaż nowej Astry już w październiku 2021 roku. Pod karoserią tego Opla kryje się technologia francuskiej grupy PSA. Po raz pierwszy klienci będą mogli wybrać hybrydę plug-in lub wersję w pełni elektryczną.

Opel Roks-e: Tylko do miasta

Miejski samochód przyszłości będzie elektryczny i mały. Przynajmniej tak twierdzi Opel i wprowadza za kilka miesięcy nowy model o nazwie Roks-e.

Nowa Kia Sportage zaprojektowana specjalnie dla Europy

Kia Europe zaprezentowała dziś pierwsze szkice europejskiej wersji Sportage piątej generacji. Po raz pierwszy w historii najpopularniejszego SUV-a Kii zdecydowano się na opracowanie modelu zaprojektowanego wyłącznie dla klientów w Europie.

Lexus RX 450h: Suma dobrych cech

RX to największy SUV w gamie Lexusa. Obecnie w sprzedaży jest czwarta generacja tego modelu. Sprawdzamy, co wyróżnia japońskiego SUV-a.

Chińska droga do taniej elektromobilności

W Europie póki bez dotacji przez państwa nie ma co liczyć na samoistny rozwój elektromobilności. W Chinach wygląda to inaczej. Pekin ma własną, zupełnie odmienną strategię.

McLaren razy dwa. Czyli co wybrać, gdyby…

Auta sportowe wyglądają podobnie. Są niskie, krzykliwe, mocne i głośne. Kiedy przyjrzeć im się bliżej, poszczególne modele więcej dzieli, niż łączy.

Volkswagen wycofuje Passata

Amerykańska wersja Volkswagena Passata odchodzi na emeryturę. Nie będzie miał bezpośredniego następcy.

Nowy Countach. Reaktywacja legendy Lamborghini

Lamborghini zbudowało nową edycję kultowego Countacha o mocy ponad 800 KM.

Audi Skysphere Concept: Samochód, który potrafi zmienić długość

Elektryczne dwumiejscowe auto, które jeździ autonomicznie w razie potrzeby rozciąga się do 5,19 metra długości. To nowe auto koncepcyjne Audi.

Ceny Nowego Peugeota 308. Tanio nie jest

Peugeot, długo zwlekał z przedstawieniem cennika modelu 308. To jeden z ważniejszych modeli w gamie Francuzów. Istotny również z punktu widzenia zamówień flotowych. Teraz Peugeot opublikował cennik nowego modelu.

Morgan Plus Four CX-T: Klasyk w terenie

Morgan, brytyjski producent samochodów sportowych wkracza na nowe terytorium. Po raz pierwszy budują model przeznaczony do użytku w terenie.

Maserati wprowadza nowe odmiany modeli

W ramach odnowienia gamy na rok modelowy 2022 Maserati wprowadza nowe, ekskluzywne odmiany Ghibli, Quattroporte i Levante.