Ford Fiesta: Ostatnie zmiany na finiszu

Ford odświeża Fiestę. W modelu na rok 2022 zmieniono wygląd i poprawiono systemy bezpieczeństwa. Od 2024 roku pojawi się nowa, elektryczna Fiesta.

Nowy Mercedes Citan. Nadal na bazie Renault

Mercedes zaprezentował nowy dostawczy model. Citan początkowo będzie oferowany w dwóch wariantach nadwozia - furgon i tourer.

Nowa Dacia Jogger: Crossover na gaz

Dacia zaprezentowała nowy, siedmiomiejscowy model przeznaczonym dla rodziny i do wypoczynku. Jogger ma długość 4,55 metra, trzy rzędy siedzeń, fabryczną instalację gazu i cenę około 60 tys. zł.

Opel Astra. Niemiecki kompakt z francuskim rodowodem

Opel rozpocznie sprzedaż nowej Astry już w październiku 2021 roku. Pod karoserią tego Opla kryje się technologia francuskiej grupy PSA. Po raz pierwszy klienci będą mogli wybrać hybrydę plug-in lub wersję w pełni elektryczną.

Volkswagen Touareg: Na podbój nowego świata

Większy w środku i na zewnątrz, bardziej elegancki i przede wszystkim nowoczesny. To główne cechy nowej, trzeciej generacji Volkswagena Touarega.

Opel Grandland X Ultimate: mocne uderzenie luksusem

W całej Europie jest już w sprzedaży największy, najbardziej wypasiony i najdroższy z trzeciej rodziny pojazdów sportowo-użytkowych Opla — Grandland X w wersji Ultimate. W krajach strefy euro kosztuje od ok. 40 tys. euro, w Polsce — od 153,6 tys. zł.

Nowe modele Skody podbiją polski rynek

Skoda ma za sobą wyjątkowo dobre półrocze. Przez pierwsze sześć miesięcy tego roku dostarczyła odbiorcom na całym świecie 585 tysięcy samochodów. To o 2,8 proc. więcej niż w tym samym czasie rok wcześniej.

Tesla 3 wchodzi do produkcji. Będzie hitem sprzedażowym?

W tym tygodniu z taśm montażowych zjedzie długo oczekiwana Tesla 3. W przyszłym roku amerykańska spółka chce wyprodukować pół miliona egzemplarzy tego modelu.

VW celuje Arteonem w wyższy segment

Volkswagen znany na rynku pojazdów masowych szuka znowu wejścia do wyższego segmentu nowym modelem pokazanym po zaprzestaniu Phaetona, który nie chwycił na rynku.