W ramach współpracy, która rozpoczęła się już na początku tego roku, Bentley i The Surgeon - która jest swego rodzaju firmą tuningową w zakresie indywidualizacji i przerabiania butów - przedstawią linię butów sportowych, które uwzględniają wyjątkowość marki Bentley. Ciambrone odwiedził siedzibę firmy Bentley w Crewe, aby zapoznać się z różnorodnością materiałów, wykończeń i niestandardowych elementów użytych podczas tworzenia modeli Bentleya.

Czytaj więcej

Bentley Continetal GTC: Wybór idealny

mat. prasowe

Każda spersonalizowana para Adidas Forum Low otrzyma detale, które będą odzwierciedlać styl Bentleya - pikowanie w romby, haft krzyżykowy, najwyższą jakość skóry itp. Ceny dla nowej linii Adidasa nie podano, ale pewnie tanio nie będzie. - To bardzo wyjątkowy moment dla marki Surgeon i zaprezentowanie naszej kreatywności w nowym świetle poprzez współpracę z firmą Bentley. Jesteśmy podobni, rozumiemy luksus i tworzymy rzemiosło na najwyższym poziomie – skomentował Ciambrone.

mat. prasowe

Oczywiście buty stworzone przez Surgeon i Bentleya to linia limitowana – powstanie tylko 10 par obuwia na zamówienie i wszystkie są już zarezerwowane. Oczywiście pierwszeństwo mieli klienci Bentleya.

mat. prasowe

mat. prasowe

Czytaj więcej

Rolls-Royce Cullinan Black Badge: Łapacz momentów