Komisariat Policji został objęty kwarantanną. Mowa dokładniej o placówce w warszawskich Włochach. Zadania do tej pory wykonywane przez funkcjonariuszy przejmie oddział z Ochoty oraz prewencja z Warszawy.

Jak podał wydział policja na warszawskiej Ochocie komisariat w dzielnicy Włochy został zamknięty i poddany kwarantannie. Łącznie objętych kwarantannie zostało 65 osób. W tym są funkcjonariusze policji oraz pracownicy placówki.

CZYTAJ TAKŻE: Niemieccy kierowcy sprzeciwili się nowym, zaostrzonym przepisom

Objętych kwarantanną w tej chwili jest 65 osób, w tym funkcjonariusze policji oraz pracownicy placówki. Wyniki testów otrzymaliśmy wczoraj, kilka z nich było pozytywnych. Oczywiście wszyscy pracownicy będą poddani testom na obecność koronawirusa. Policjanci z pozytywnym wynikiem testu na COVID-19 nie mieli kontaktu z mieszkańcami dzielnic – przekazał portalowi wawainfo.pl sierż. szt. Karol Cebula z komisariatu na Ochocie.

CZYTAJ TAKŻE: Policja będzie spisywać stan licznika

Obowiązki funkcjonariuszy, którzy na co dzień wykonywali swoje zadania w tej dzielnicy, zostały przejęte przez służby mundurowe z komendy na Ochocie oraz Oddziału Prewencji Policji w Warszawie. Komisariat zostanie ponownie otwarty po odbyciu kwarantanny podał sierż. szt. Karol Cebula. Mieszkańcy dzielnicy szukający pomocy mogą dzwonić do oficera dyżurnego pod numer telefonu +48 477 239 350.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Skoda Superb: Limuzyna bez kompleksów

Największa limuzyna Skody to jeden z najobszerniejszych samochodów w swojej klasie. Co więcej, oferuje ...

Cupra Formentor: Seat rozwija submarkę

Seat poszerza portfolio swojej nowej marki Cupra. Formentor jest hybrydowym konceptem i pierwszym własnym ...

Kolejne kłopoty Nissana. Japończycy muszą oszczędzać

Nissan planuje kolejną restrukturyzację. Jej celem jest obniżenie kosztów po spadku sprzedaży. Japończycy chcą ...

Nissanem pojedziesz bez trzymania kierownicy

Nissan zaprezentował pierwszą na świecie technologię wspomagania kierowcy, która umożliwia jazdę autostradową z nawigacją ...

Spadek sprzedaży aut w Europie

Sprzedaż nowych aut w Unii Europejskiej wyraźnie zwolniła. Szczególnie dużo tracą modele napędzane silnikiem ...

Nowa struktura Nissana. Konsekwencje z afery z Ghosnem.

Nissan wyciąga wnioski. Doroczne walne zgromadzenie akcjonariuszy zatwierdziło nową strukturę zarządczą, która ma zwiększyć ...