Hyundai wygrał przetarg organizowany przez Komendę Stołeczną Policji. Katowicki dealer MM Cars Kościuszki, zrealizuje zlecenie na 667 radiowozów.

MM Cars dostarczy do Policji do końca roku ponad 300 samochodów Hyundai i30 w wersji Wagon z silnikiem benzynowym 1.4 turbo o mocy 140KM w wersjach z manualną i z automatyczną skrzynią biegów. Samochody to oznakowane radiowozy w zabudowie wykonanej przez firmę MOSTVA. Na chwilę obecną do Policji trafiło już ponad 250 samochodów, natomiast kolejna partia zostanie wydana do połowy grudnia tego roku. Chociaż przetarg organizowany był przez Komendę Stołeczną, a wydania samochodów odbywają się w Warszawie, to finalnie radiowozy Hyundai i30 Wagon użytkowane będą przez Policję w całym kraju.

„Bardzo cieszymy się, że funkcjonariusze Policji w całej Polsce będą użytkować nowoczesne samochody marki Hyundai. Nie pierwszy raz samochody Hyundai wygrywają w przetargach organizowanych przez administrację publiczną i służby mundurowe. Od zeszłego roku funkcjonariusze z Komend Wojewódzkich Policji użytkują już 200 sztuk modelu Hyundai i30. Natomiast warszawscy strażnicy miejscy posiadają 93 samochody patrolowe Hyundai i30 Wagon. Jako profesjonalna firma jesteśmy przygotowani do obsługi wymagających Klientów o specjalistycznych potrzebach i z całą pewnością będziemy startować w kolejnych przetargach publicznych” – mówi Sebastian Cyborowski, dyrektor zarządzający Hyundai Motor Poland.

Jak ustalili dziennikarze dziennika.pl kontrakt dotyczy 667 radiowozów. MM Cars dostarczy policji do końca tego roku 303 egzemplarze Hyundaia i30 Wagon z silnikiem benzynowym 1.4 turbo o mocy 140 KM z manualną i automatyczną skrzynią biegów (86 sztuk).

CZYTAJ TAKŻE: Hyundai wyprzedza Astona Martina i Mercedesa

„To dla nas bardzo ważna realizacja tego roku, cieszymy się, że to właśnie nasza oferta wygrała w przetargu, i że możemy dostarczyć tak nowoczesne i bogato wyposażone pojazdy, które mam nadzieję będą dobrze służyły polskiej policji” – mówi Piotr Mozdyniewicz, prezes MM Cars.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Poznań Motor Show 2019: Czas na samochodowy weekend

W Europie Środkowo-Wschodniej nie ma większego wydarzenia o tematyce motoryzacyjnej. Mimo, że zabrakło w ...

Do Polski jadą stare diesle

Mocno rośnie import używanych samochodów. Co gorsza, są one bardzo stare i mają pod ...

Autostrada A1: Wyścig z czasem pod Częstochową

Na budowie odcinka autostrady A1 omijającego Częstochowę drogowcy ścigają się z czasem. Już tylko ...

Nauka jazdy: aplikacja zastąpi egzaminatora

Sztuczna inteligencja wywraca świat do góry nogami. Nawet egzaminatorzy na prawo jazdy mogą stać ...

Chińczycy kupią Alfę Romeo i Maserati?

Koncern FCA wciąż szuka partnera do fuzji. Jeśli to się nie powiedzie Włosi sprzedadzą ...

IAA 2019: Pożegnanie z Frankfurtem

Czy się to komuś podoba, czy nie, zmienia się nie tylko oblicze motoryzacji, ale ...