Post Image
Post Image
Post Image
Post Image
Post Image
Post Image
Post Image
Post Image
Post Image

Ostatnia modernizacja kultowego coupe Chevroleta nie została dobrze przyjęta przez klientów. Dlatego też, po niecałym roku, zaprezentowano kolejny lifting Camaro.

Rok i zmiana, a to wszystko przez narzekanie klientów. Nie spodobał się zbyt ponury i czarny przód. Teraz to się zmieniło, a właściwie powróciło do tego, co było. W poprzednim modelu projektanci nadali Camaro bardzo ciemny przód, w którym centralny element zderzaka został pomalowany na czarno, tak samo jak dwie osłony chłodnicy, a logo Chevroleta przeniosło się z górnego grilla na środkową belkę zderzaka. Teraz logotyp powędrował z powrotem na osłonę chłodnicy, a element zderzaka jest w kolorze nadwozia. Tak więc po niecałym roku Chevrolet wprowadza „lifting awaryjny”, który koryguje błędy zrobione w poprzedniku. Kierownictwo marki przyznało się do błędu: – Klienci wypowiedzieli się, my wsłuchujemy się w ich opinie – mówi Steve Majoros, dyrektor ds. marketingu w Chevrolecie.

Tak wyglądał Chevrolet Camaro model 2019…
…a tak wygląda Camaro 2020.

Również od strony technicznej zmienia się kilka rzeczy. Wersja LT1, będzie modelem wejściowym do świata silników V8. Zapłacić za nią trzeba 34 995 dolarów (obecnie około 134 tys. złotych), a więc o 3 tys. dolarów mniej niż za Camaro SS. LT1 ma silnik o mocy 461 KM i 20-calowe koła z oponami całorocznymi. Dodatkowo na błotnikach znajdują się emblematy LT1. Silnik można łączyć z manualną sześciobiegową skrzynią biegów lub z dziesięciobiegową, automatyczną przekładnią.

Chevrolet Camaro 2020.

10-biegowy automat jest teraz również dostępny w wersji z silnikiem V6 o pojemności 3,6 litra i mocy 279 KM. Ponadto modernizacja modelu 2020 przynosi nowy zielony kolor nadwozia i większy wybór felg, innych kolorów zacisków czy konfiguracji wnętrza. Na początku jesieni pierwsze „podmienione” Camaro pojawią się u amerykańskich dealerów.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Bezpiecznie na dwóch kółkach

Jak motocyklistów postrzegają inni uczestnicy ruchu i co sądzą o ich jeździe? Jak można ...

Sergio Marchionne już nie jest szefem Fiata.

Fiat bez człowieka-legendy

Legenda motoryzacyjnego biznesu odchodzi - Fiat Chrysler niespodziewanie ogłosił w sobotę, że Sergio Marchionne ...

Złożono 10 ofert na budowę drogi ekspresowej na Pomorzu

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) opublikowała listę ofert przetargu na projekt i ...

e.Primacy: nowa opona przyjazna środowisku

Oszczędność 80 euro na oponie, jeśli jeździmy autem spalinowym i zwiększenie zasięgu o 7 ...

Gordon Murray Automotive T.50: Majstersztyk na kołach

Gordon Murray zasłynął jako genialny projektant samochodów sportowych. To on w latach 90. stworzył ...

Kross Vento 6.0: (Nie)spełniona obietnica

Przetestowanie najtańszej szosy Krossa na węglowej ramie z oferty na 2019 rok przypomniało mi, ...