Jak pisze Lexus „model z limitowanej serii powstał po to, by podkreślić stylową sylwetkę sportowego coupe, która obok wysokich osiągów i zaawansowanej technologii stanowi atut tego modelu”. Transformacja zaczyna się od nowego koloru nadwozia Terrane Khaki, zarezerwowanego dla limitowej wersji Lexusa LC. Komplet 21-calowych, dwukolorowych kół ma dopełnić całość.

""

moto.rp.pl

Wnętrze LC Limited Edition otrzymało dwukolorowe wykończenie. Elektrycznie regulowane w 10 płaszczyznach fotele pokryto skórą anilinową – najdelikatniejszą i najwyższej jakości odmianą skórzanej tapicerki, dostępną w ofercie Lexusa. Nasycony kolor Bespoke Saddle Tan jest zarezerwowany dla limitowanej wersji i uzupełniony nieco ciemniejszym odcieniem tapicerki z alcantary na panelach drzwi.

""

moto.rp.pl

W przeciwieństwie do jasnobrązowych foteli, do wykończenia koła kierownicy, deski rozdzielczej, a także środkowej konsoli i paneli drzwi użyto ciemnej skóry Black Amber. Brązowe przeszycia łączą ciemniejszą skórę z siedzeniami. Finalnym akcentem każdego egzemplarza Lexusa LC Limited Edition 2020 jest charakterystyczna listwa progowa. Wycinane laserowo płyty mają być inspirowane geometrycznymi kształtami tylnych lamp.

""

moto.rp.pl

Mechanika Lexusa LC nie uległa modyfikacjom w edycji limitowanej. Do wyboru jest model LC 500 z 5-litrowym silnikiem benzynowym V8 i 10-biegową automatyczną skrzynią Direct Shift oraz samoładująca się hybryda LC 500h z czterostopniowym systemem Multi Stage Hybrid, składającym się z 3,5-litrowego silnika benzynowego V6, połączonego z silnikiem elektrycznym.

""

moto.rp.pl

Oprócz charakterystycznego koloru Terrane Khaki, limitowana edycja Lexusa LC jest również dostępna w kolorach Graphite Black i Sonic Titanium. Coupe pojawi się w europejskich salonach w październiku 2019 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Przyszłość Lexusa: elektryfikacja, nowy design

""

moto.rp.pl

""

moto.rp.pl

""

moto.rp.pl

""

moto.rp.pl

""

moto.rp.pl

""

moto.rp.pl

""

moto.rp.pl