W weekend 14-15 maja na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie, zadebiutuje impreza caravaningowa, dedykowana coraz szerszemu gronu pasjonatów podróżowania. Warsaw Caravaning Festiwal to nowy pomysł na wydarzenie caravaningowe Na Służewcu zaprezentuje się ponad 30 wystawców, w tym wiele uznanych firm z branży caravaningowej – CarGO, Elcamp, Centrum Campingowe, Pro Camp, Wadowscy Campery, czy Warszawskie Centrum Caravaningu. Łącznie na zwiedzających czekają produkty niemal 100 marek. Mowa tu nie tylko o pojazdach, ale również akcesoriach caravaningowych i usługach.

Czytaj więcej

Popyt na kampery coraz większy. Coraz chętniej kupujemy nowe niż używane

Wśród wielu kamperów oraz przyczep kempingowych znajdą się zupełnie nowe, premierowe modele. W strefie firmy Wadowscy będzie miała miejsce polska premiera Weinsberg CaraCompact Suite MB 640 MEG Edition. Ale będą również modele marek Knaus, Affinity, Dethleffs, Hymer, Laika oraz Sunlight. Na stoisku Hymer Poznań pojawi się przyczepa, która wejdzie do sprzedaży dopiero w lipcu 2022. Seria Feeling to lekka konstrukcja, doskonała izolacja i komfort w każdych warunkach cieplnych oraz szereg rozwiązań charakterystycznych dla Eriby.

Będzie również coś dla miłośników kamperów off-roadowych, a na głodnych wiedzy na temat szeroko rozumianego caravaningu czekają prelekcje z udziałem ekspertów i dyskusje na temat aktualnej sytuacji w branży, prezentacje produktowe oraz praktyczne wskazówki związane z tym sposobem podróżowania. Impreza odbędzie się w dniach 14-15 maja na Torze Służewiec.

Czytaj więcej

VW California 2.0 TDI 4Motion: Całoroczne wakacje pod chmurką