Audi uruchomiło specjalny dodatek do konfiguratora – Audi Online TV. Marka w ten sposób chce klientom ułatwić proces wyboru nowego samochodu.

Audi online TV nie jest czymś w rodzaju kanału internetowego, tylko serią gotowych filmów poświęconych poszczególnym modelom, w których ekspert Audi Grzegorz Laskowski, opowiada o rozwiązaniach technicznych, designie i systemach infotainment. By taki film obejrzeć, wystarczy kliknąć w link umieszczony przy danym modelu w konfiguratorze. Tak więc jeśli zastanawiacie się czy wybrać Audi Q3, czy Q3 Sportback lub Q7, a może Q8 to te materiały na pewno w wyborze będą pomocne.

CZYTAJ TAKŻE: Za kierownicą | Audi e-tron: Podróż niedalekiej przyszłości

– Sytuacja, jaka spotkała nas w ostatnich miesiącach upewniła nas, że wiele czynności, operacji, czy decyzji zakupowych przeniosło się w tych dniach do internetu. Stąd, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, przygotowaliśmy dla nich nowe narzędzie – Audi Online TV. Chcemy, by klient konfigurujący na stronie www.audi.pl swój nowy samochód, mógł go jak najlepiej poznać. Audi Online TV, czyli krótkie materiały filmowe prezentujące cechy auta i najważniejsze rozwiązania w nim zastosowane, ułatwią ten proces. Niewątpliwą zaletą tych filmów jest również to, że osobą wprowadzającą klienta w świat czterech pierścieni jest nasz ekspert, dr Grzegorz Laskowski – mówi Przemysław Schwarz, dyrektor marketingu marki Audi.

CZYTAJ TAKŻE: Audi rezygnuje z udziału w serii wyścigów DTM

Audi postawiło sobie za cel żeby przekazywane w filmach treści były merytoryczne i profesjonalne. Audi Online TV ma być dla klienta przede wszystkim źródłem informacji na temat wybranego modelu, ale pomagać mu zaoszczędzić czas, który dotychczas poświęcał szukając informacji o wybranym modelu w innych źródłach. Filmy będą ukazywały się dwa razy w tygodniu, każdy będzie dotyczył innego modelu. Audi Online TV dostępne będzie nie tylko na stronie www.audi.pl, ale również na kanale YouTube Audi Polska oraz na Facebooku i Instagramie.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

OLX inwestuje w Carsmile

Grupa OLX zakupiła pakiet większościowy spółki Carsmile, oferującej najem oraz leasing nowych samochodów online. ...

Fixly – aplikacja mobilna ze zleceniami dla kierowców

Ważnym czynnikiem rozwoju branży transportowej w najbliższych latach jest dalszy postęp w zakresie digitalizacji ...

Jakie auta kradną w Niemczech

Niemieckie Towarzystwo Ubezpieczeniowe ogłosiło, że Berlin po raz kolejny jest numerem 1. wśród miast, ...

Rozgrzebany fragment autostrady A1 pod Częstochową

GDDKiA: Jeszcze w tym roku ominiemy Częstochowę autostradą A1

Jeszcze przed końcem grudnia mają być gotowe obie jezdnie 21-kilometrowego odcinka autostrady A1 pomiędzy ...

Tomasz Przygucki, prezes TrybEco: Postrzeganie roweru elektrycznego się zmieniło

Rower elektryczny przydaje się choćby po to żeby więcej i częściej jeździć - mówi ...

Wzrosły ceny wynajmu aut w wakacyjnych regionach

Kto ucieszy się z tanich biletów lotniczych i poleci na urlop za granicę może ...