W nowym Juku zmienił się głównie przód. Modernizacja nadwozia objęła nowy kształt osłony wlotu powietrza (z motywem litery V), reflektorów oraz świateł przeciwmgłowych. Zmiany są tak niewielkie, że trzeba przyjrzeć się dwa razy, który Juke jest nowy, a który stary. Nowe też są wzory obręczy kół (16 i 18 cali), które można spersonalizować przez kolorowe wkładki. Pojawiły się też dwa dodatkowe kolory nadwozia (kasztanowy i niebieski). Nowością w Juku jest także dostępny system nagłośnieniowy Bose.

""

W nowy Nissanie Juke najbardziej zmienił się przedni pas nadwozia.

moto.rp.pl

Juke dostępny jest w czterech wersjach wyposażenia: Visia Plus, Acenta, N‑Connecta oraz Tekna. Każdy crossover Nissana jest standardowo wyposażony w klimatyzację, elektrycznie regulowane lusterka, przednie i tylne szyby sterowane elektrycznie, radioodtwarzacz CD z portem Aux oraz światła do jazdy dziennej w technologii LED.

""

Tak wyglądał Nissan Juke przed modernizacją. Trzeba przyjrzeć się dwa razy żeby zauważyć różnice.

moto.rp.pl

Cena podstawowej wersji nowego Juka (1,6 94 KM) wynosi 64 400 zł. To niezły wzrost ceny (plus 7700 zł), bo do tej pory Nissana można było nabyć już od 56 700 zł. Póki co Nissan nie podał cen innych wersji silnikowych.