Obecne czasy zmian na rynku spowodowane pandemią koronawirusa, wymagają zupełnie nowych rozwiązań w zakresie produktów finansowych. Audi zdecydowało się na pomoc klientom, którzy być może trochę wahają się przed leasingiem na nowy samochód.

Audi proponuje dwa narzędzia finansowe: jedno z nich umożliwia bezkosztowe zakończenie umowy leasingowej przez pierwszych 12 miesięcy, w drugim marka płaci za klienta dwie pierwsze raty leasingowe. W tych niepewnych ekonomicznie czasach klienci Audi mają możliwość bezkosztowego zakończenia umowy leasingowej przez 12 miesięcy w przypadku pogorszenia się ich sytuacji finansowej. Z takiego rozwiązania mogą skorzystać przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą od co najmniej 24 miesięcy lub klienci prywatni zatrudnieni na podstawie umowy o pracę również przez okres minimum 24 miesięcy. Bezkosztowe zakończenie umowy leasingowej jest możliwe w przypadku zamknięcia lub zawieszenia działalności gospodarczej albo utraty co najmniej 50 proc. przychodów w stosunku do średniomiesięcznych przychodów z roku poprzedniego. W przypadku klientów prywatnych – w sytuacji utraty pracy lub ogłoszenia upadłości konsumenckiej. Warunkiem skorzystania z opcji zakończenia umowy jest minimalna opłata wstępna wynosząca tylko 5 procent.

Audi RS7 Sportback.

Drugi z produktów – spłata pierwszych dwóch rat leasingowych przez Audi, dotyczy klientów, którzy skorzystają z umów leasingowych Audi Perfect Lease dla przedsiębiorców lub Audi Classic Leasing. W obu tych przypadkach to niemiecka marka zapłaci za klienta dwie pierwsze raty leasingowe. Minimalna opłata wstępna, również w tym przypadku wynosi tylko 5 procent.

CZYTAJ TAKŻE: Plany Audi do 2024: zmniejszenie inwestycji, przyspieszenie elektryfikacji

Audi proponuje dodatkowe narzędzie zwiększające bezpieczeństwo zawierania kontraktu leasingowego przez klientów prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą – ubezpieczenie od utraty pracy przy zawieraniu umowy Audi Perfect Lease lub Audi Classic Leasing. To niezwykle istotna, integralna część obu tych produktów, która ma pozwolić klientom zmniejszyć ewentualne obawy związane z zakupem nowego samochodu. Koszt ubezpieczenia jest zawarty w cenie finansowania, nie powodując wzrostu wysokości miesięcznych rat.

Audi A4 allroad.

CZYTAJ TAKŻE: Audi Online TV – bliższe poznanie auta bez wychodzenia z domu

– W obu przypadkach, zarówno bezkosztowego zakończenia umowy przez pierwszych 12 miesięcy, jak i spłaty dwóch pierwszych rat przez Audi, wszystkie parametry leasingu, takie jak okres leasingu, czy roczny limit kilometrów, można elastycznie dobrać do swoich potrzeb. Co ważne również, skorzystanie z oferty nie powoduje wzrostu rat leasingowych, jak też łącznego kosztu leasingu, a w przypadku Audi Classic Leasing promocyjna oferta łączy się z aktualnymi korzyściami cenowymi dla wszystkich modeli Audi z rocznika 2020. – mówi Michał Bowsza, dyrektor marki Audi.

CZYTAJ TAKŻE

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Eklektromobilność: Firmy z Azji składają najwięcej patentów

Rozwój lepszych i tańszych systemów magazynowania energii jest jednym z głównych wyzwań współczesnej i ...

Wielka zmiana w polskiej Toyocie

Od 1 stycznia 2020 roku prezesem Toyota Motor Manufacturing Poland (TMMP) zostanie Dariusz Mikołajczak. ...

Samochód marzenie Polaków na rynku wtórnym

Ten samochód zawsze był w Polsce hitem. I dalej nim pozostaje. Audi A4 w ...

Raport 2018 | Wynajem długoterminowy aut rośnie w siłę

Wynajem długoterminowy aut ma się dobrze jak nigdy dotąd. Branża z kwartału na kwartał ...

Mitsubishi ASX 2020: W końcu się doczekaliśmy

Popularny crossover japońskiej marki przez lata całkiem dobrze radził sobie na europejskim rynku. Teraz ...

Stowarzyszenie chce zmian zasad parkowania na chodniku

Jeśli w sejmie przejdzie projekt stowarzyszenia "Miasto Jest Nasze" to zmienią się zasady parkowania ...