Od piątku 26 kwietnia nowi i obecni uczestnicy programu lojalnościowego Orlen Vitay będą mogli zatankować paliwo taniej o 30 groszy za litr, a posiadacze Karty Dużej Rodziny nawet o 40 groszy. Promocja ma potrwać do końca majówki, a dokładnie do 5 maja br. do godziny 23.59. Będzie obowiązywał limit pojedynczego tankowania w promocyjnej cenie.

Czytaj więcej

Autostrada A4 dostanie nowy, trzeci pas. Jak wygląda postęp prac?

- Do 5 maja klienci wszystkich stacji Orlen w całej Polsce będą mogli kupić w promocyjnej cenie nawet 100 litrów paliwa. Z rabatów na ładowanie skorzystają także użytkownicy pojazdów elektrycznych, zarejestrowani w aplikacji Orlen Charge. Promocja paliw na stacjach Orlen potrwa od piątku 26 kwietnia do 5 maja br., do godz. 23:59. W tym czasie można będzie uzyskać rabat na paliwa podczas dwóch tankowań. Limit pojedynczego promocyjnego tankowania to 50 litrów, po jego przekroczeniu pozostała część tankowania będzie rozliczana po regularnej cenie – podaje w komunikacie prasowym Orlen.

Promocja nawet dla nowych klientów programu Vitay

Orlen tłumaczy, że z promocji będą mogli skorzystać wszyscy użytkownicy programu Vitay, zarejestrowani w aplikacji Orlen Vitay lub posiadający klasyczną plastikową kartę Vitay. Nowi klienci mogą przystąpić do promocji po zarejestrowaniu się w aplikacji. Za zakup paliwa z rabatem będzie można otrzymać paragon lub fakturę.

Czytaj więcej

Volkswagen Amarok: Coś więcej niż wół roboczy