Każdy, kto kupi Veyrona lub Chirona od autoryzowanego partnera Bugatti, powinien zwrócić uwagę na to oznaczenie - „Certified Pre-Owned Program“. To znak, że samochód przeszedł rygorystyczny 110-punktowy przegląd u oficjalnego dealera Bugatti co najmniej sześć miesięcy przed sprzedażą. Jeśli tylko jeden z punktów będzie "nie do przyjęcia", Bugatti zapewnia, że wada zostanie usunięta. Dopiero wtedy pojazd otrzymuje dwunastomiesięczną gwarancję. Ta jest tak samo kompleksowa jak oryginalna gwarancja na nowe modele Bugatti.

Czytaj więcej

Bugatti Chiron L'Ébé: Ostatnie wyprodukowane Bugatti

Gwarancja obejmuje wszystkie części plus robociznę w przypadku wad mechanicznych, elektrycznych, korozji lub uszkodzeń lakieru. Gwarancja obowiązuje na całym świecie, więc klient, który kupi używane Bugatti na Bliskim Wschodzie i będzie jeździł w Europie nie musi się martwić, bo również jest objęty opieką europejskich partnerów serwisowych Bugatti.

Bugatti Chiron

Bugatti Chiron

mat. prasowe

Oczywiście właściciele używanego Bugatti nie jadą do mechanika za rogiem. Prace gwarancyjne mogą być wykonywane wyłącznie przez autoryzowane firmy serwisowe, które stosują oryginalne części. Przy okazji, również części zamienne objęte są dwuletnią gwarancją.

Czytaj więcej

Mercedes-Maybach S 680: Luksus i styl legendy