Działająca w 51 krajach firma Volkswagen Financial Services (VWFS) uruchomiła w Polsce swój pierwszy na świecie salon używanych samochodów. Oferuje ona poleasingowe modele Volkswagena, Audi, Seata, Skody oraz Porsche.

Działalność VWFS Store prowadzona jest w dwóch formach: poprzez platformę internetową oraz salon stacjonarny w Warszawie. Samochody sprawdzone są pod względem technicznym, mają pewną historię oraz objęte są roczną gwarancją. Klienci mogą finansować auta kredytem oraz leasingiem, a także dokupywać pakiety serwisowe. Mogą także korzystać z programu Autonomia, dającego możliwość użytkowania pojazdu za stałą opłatę miesięczną i późniejszej wymiany na kolejne auto.

CZYTAJ TAKŻE: Porsche 911 GT3: Tak buduje się sportowe samochody

– Chcemy promować trend użytkowania pojazdu bez konieczności kupowania go. Dzięki temu można sobie pozwolić na wymianę samochodu co dwa, trzy lub cztery lata. Ta formuła w ostatnich latach doskonale sprawdza się w przypadku nowych aut, więc uważam, że sprawdzi się również w przypadku pewnych, sprawdzonych samochodów poleasingowych – mówi Mikołaj Woźniak, prezes Volkswagen Financial Services Polska.

Nowo otwarty salon ma być uzupełnieniem oferty kierowanej do klientów w Polsce w ramach programów aut używanych Grupy Volkswagena. Można w nim kupić samochody, które nie zostały zakupione przez sieć dealerską i dotychczas były sprzedawane albo przez niezależnych dealerów albo przez autokomisy.

CZYTAJ TAKŻE: Volkswagen Golf eHybrid: Stara szkoła w nowym wydaniu

Oferta online ma docelowo objąć 400 samochodów. Około 100 można już obejrzeć w stacjonarnym VWFS Store. Samochód można także dokładnie poznać bez wychodzenia z domu. Strona internetowa sklepu jest czytelna i przyjazna, każde auto można obejrzeć w środku i na zewnątrz w trybie 360 stopni, powiększając detale. Kalkulatory online pozwalają samodzielnie wyliczyć raty. Prócz kompletu informacji o samochodzie i warunkach finansowych dostępny jest również kontakt z doradcą.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

W Polsce mamy ponad 20 tys. aut elektrycznych

Liczba zarejestrowanych w Polsce samochodów osobowych i lekkich dostawczych z napędem elektrycznym (bateryjnych oraz ...

Oliver Blume, prezes Porsche AG: Elektromobilność do nas pasuje

W sportach motorowych notujemy sukcesy naszych silników elektrycznych. Więc nasz obecny krok nie wynikał ...

Niemka jeździła bez prawa jazdy przez 39 lat

Pewna 69-letnia kobieta z Niemiec będzie miała kłopoty, po stłuczce, kiedy się okazało, że ...

Ulubione samochody złodziei

Posiadanie Audi A4 lub większego A6 czy BMW 5 w dodatku w Warszawie może ...

Volvo napędzane zieloną energią. Szybkie i oszczędne.

Volvo jest za pan brat z ekologią. W trosce o środowisko intensyfikuje wdrażanie hybrydowych ...

Zdjęcie tygodnia: Wypadek księcia Filipa i dyskusja o seniorach za kierownicą

W ostatnim tygodniu cały świat obiegło zdjęcie z wypadku samochodowego 97-letniego księcia Filipa. To ...