Działająca w 51 krajach firma Volkswagen Financial Services (VWFS) uruchomiła w Polsce swój pierwszy na świecie salon używanych samochodów. Oferuje ona poleasingowe modele Volkswagena, Audi, Seata, Skody oraz Porsche.

Działalność VWFS Store prowadzona jest w dwóch formach: poprzez platformę internetową oraz salon stacjonarny w Warszawie. Samochody sprawdzone są pod względem technicznym, mają pewną historię oraz objęte są roczną gwarancją. Klienci mogą finansować auta kredytem oraz leasingiem, a także dokupywać pakiety serwisowe. Mogą także korzystać z programu Autonomia, dającego możliwość użytkowania pojazdu za stałą opłatę miesięczną i późniejszej wymiany na kolejne auto.

CZYTAJ TAKŻE: Porsche 911 GT3: Tak buduje się sportowe samochody

– Chcemy promować trend użytkowania pojazdu bez konieczności kupowania go. Dzięki temu można sobie pozwolić na wymianę samochodu co dwa, trzy lub cztery lata. Ta formuła w ostatnich latach doskonale sprawdza się w przypadku nowych aut, więc uważam, że sprawdzi się również w przypadku pewnych, sprawdzonych samochodów poleasingowych – mówi Mikołaj Woźniak, prezes Volkswagen Financial Services Polska.

Nowo otwarty salon ma być uzupełnieniem oferty kierowanej do klientów w Polsce w ramach programów aut używanych Grupy Volkswagena. Można w nim kupić samochody, które nie zostały zakupione przez sieć dealerską i dotychczas były sprzedawane albo przez niezależnych dealerów albo przez autokomisy.

CZYTAJ TAKŻE: Volkswagen Golf eHybrid: Stara szkoła w nowym wydaniu

Oferta online ma docelowo objąć 400 samochodów. Około 100 można już obejrzeć w stacjonarnym VWFS Store. Samochód można także dokładnie poznać bez wychodzenia z domu. Strona internetowa sklepu jest czytelna i przyjazna, każde auto można obejrzeć w środku i na zewnątrz w trybie 360 stopni, powiększając detale. Kalkulatory online pozwalają samodzielnie wyliczyć raty. Prócz kompletu informacji o samochodzie i warunkach finansowych dostępny jest również kontakt z doradcą.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Zmiany personalne w Suzuki Motor Poland

Z początkiem czerwca weszły w życie zmiany personalne w Suzuki Motor Poland. Dorota Drelich ...

Nowa rodzina modeli Volvo

Nowe S60: Volvo wycina diesle

Premiera dopiero późną wiosną, ale już wiadomo, że nowe Volvo S60 będzie pierwszym samochodem ...

Japońskie marki odbudują się szybko

Po głębokiej zapaści, która spowodowała spadek zysku operacyjnego o 38 proc. japońskie marki odbudują ...

Nissan otwiera nowy salon w Kielcach

Nowo powstały punkt to obecnie jedyny dealer marki działający na terenie województwa świętokrzyskiego. Salon ...

Przebudowa trasy S8 Paszków-Przeszkoda także odbywała się pod ruchem

Coraz więcej problemów na budowach dróg. Zbliża się krach?

Branży drogowej grozi fala upadłości przez inwestycje realizowane poniżej realnych kosztów. Ich skala może ...

Przybędzie hybryd? Są patenty do wzięcia…

Jak spopularyzować zelektryfikowane samochody? Toyota Motor Corporation zdecydowała się na udostępnienie bez opłat licencyjnych ...