Audi A5 Sportback
Audi A5 Sportback
fot. Audi

Czy firmy, które liczą się z kosztami, muszą rezygnować z zakupu perfekcyjnych i luksusowych samochodów? Absolutnie nie! Wystarczy sięgnąć po ofertę Audi Perfect Lease dla przedsiębiorców, która pozwoli bez specjalnych wyrzeczeń zmienić układ sił na biurowym parkingu.

Oferta Audi Financial Services obejmuje różne sposoby finansowania samochodów tej luksusowej marki. Jednym z produktów, cieszących się powodzeniem wśród firm, jest leasing z niskimi ratami – Audi Perfect Lease. To, co w tej propozycji jest naprawdę kuszące – poza zdecydowanie mniejszymi niż w przypadku tradycyjnego leasingu miesięcznymi kosztami ponoszonymi przez przedsiębiorców – to wygoda. Od wyboru i konfiguracji samochodu, do samodzielnej symulacji rat leasingu na kalkulatorze online – wszystko można zrobić w internecie, nie ruszając się z biura.
Advertisement

Audi Q5 35 TDI quattro (163 KM) ze skrzynią S tronic to dla firmy koszt… 1408 zł netto miesięcznie

Przeznacz pieniądze na rozwój swojego biznesu

Istotne z punktu widzenia firmy jest również to, że w przypadku Audi Perfect Lease nie trzeba angażować gotówki, żeby na parkingu pojawiła się flota pojazdów z czterema pierścieniami na masce. Jeśli jednak nie stanowi to problemu, można na początek wpłacić pewną kwotę – opłata wstępna wynosi od 5 do maksymalnie 30 procent wartości auta. Im więcej wpłacimy na starcie, tym niższa stanie się miesięczna rata. Umowę można podpisać na dwa lub trzy lata, a po zakończeniu leasingu Audi Perfect Lease wykupić auto, albo zwrócić je do dealera i – na przykład – zdecydować się na kolejny model. Z punktu widzenia wysokości raty i potrzeb przedsiębiorców, ważny jest też roczny limit kilometrów – tu można go określić nawet na 45 tys. km. Audi Perfect Lease jest ofertą nie tylko niezwykle korzystną, ale i bardzo elastyczną

Auto firmowe bez wychodzenia z biura

Wybór odpowiedniego samochodu jest niezwykle prosty. Wystarczy wejść na stronę internetową marki i skonfigurować wymarzony egzemplarz. Od wyboru i konfiguracji samochodu, do samodzielnej symulacji rat leasingu na kalkulatorze online – wszystko można zrobić przez internet. Wystarczy wybrać jeden z modeli samochodów Audi i wersję nadwoziową. Następny krok dotyczy jednostki napędowej. Paleta silników w autach niemieckiego producenta jest bardzo szeroka – mamy do wyboru oszczędne diesle, nowoczesne jednostki benzynowe, rozwiązania hybrydowe i w pełni elektryczne. Każda firma bez problemu dobierze swoje Audi perfekcyjnie spełniające jej oczekiwania.

Audi A3 Sportback ze 150-konnym silnikiem benzynowym – luksusowy samochód, którym można jeździć już za 860 zł netto miesięcznie

Elastyczne i niskie raty

Zacznijmy od modelu Audi A3 Sportback ze 150-konnym silnikiem benzynowym. W tym przypadku rata wyniesie od 860 zł netto miesięcznie. Niewiele kosztuje także doposażenie samochodu – np. pakiet Comfort, w którym znajduje się klimatyzacja automatyczna, fabryczny autoalarm połączony z bezkluczykowym dostępem Advanced Key, Audi Parking System plus i podgrzewanie przednich foteli, to jedynie 18 zł netto miesięcznie. Najnowsze, perfekcyjne technologicznie Audi A4 Limousine w tej samej konfiguracji silnikowej dostępne jest z ratą 1256 zł netto miesięcznie.

Nowe Audi A4 Limousine ze 150-konnym silnikiem benzynowym – najnowocześniejsza technologia i design już za 1256 zł netto miesięcznie / fot. Audi

Cieszące się ogromną popularnością SUV-y także dostępne są na bardzo korzystnych warunkach. Rasowe Audi Q5 35 TDI quattro (163 KM) ze skrzynią S tronic „obciąży” firmową kasę kwotą… 1408 zł netto miesięcznie. Z biznesowego punktu widzenia ważne są też prestiżowe limuzyny, wśród których zarówno osiągami, jak i rozwiązaniami technologicznymi wyróżnia się Audi A6. Za to fascynujące auto w tej samej konfiguracji silnikowej co wspomniane już Q5 rata wyniesie jedynie 1764 zł netto miesięcznie. A pamiętajmy, że mówimy o samochodzie, którego cena wynosi około 200 tys. zł.

Audi A6 to ikona klasy średniej wyższej. Nowa generacja tego modelu to krok naprzód w kwestiach cyfryzacji, komfortu połączonego ze sportowym charakterem, a jednocześnie wyznacznik eleganckiej stylistyki podkreślającej nowoczesną technikę. W przypadku modelu 35 TDI quattro (163 KM) ze skrzynią S tronic miesięczna rata sięgnie… 1764 zł netto miesięcznie / fot. Audi

Więcej za mniej

Raty za nowy samochód marki Audi są zaskakująco niskie. Dlaczego? Ponieważ w czasie trwania umowy nie trzeba spłacać wartości całego auta (tak jak przy „klasycznym” leasingu), a jedynie część tej wartości. Konkretnie taką część, jaka stanowi przewidywaną utratę wartości samochodu w okresie obowiązywania umowy. I to właśnie jest źródło niskich miesięcznych rat: spłacanie części zawsze da znacznie niższe raty, niż spłacanie całości.

Zero problemów przy zakończeniu umowy

Elastyczność Audi Perfect Lease dla przedsiębiorców to nie tylko możliwość swobodnego konfigurowania pojazdu czy dopasowania optymalnej wysokości raty dzięki wyborowi odpowiednich dla firmy warunków eksploatacyjnych. To także rozwiązanie zdejmujące z głowy użytkownika problem, co zrobić z samochodem po zakończeniu kontraktu. W umowie jest bowiem zagwarantowany zwrotu samochodu po umówionym okresie. Dlaczego jest to wygodne?

  • Firma można w miarę płynnie i planowo zmieniać samochody na nowe, dostosowane do zmieniających się potrzeb.
  • Można przesiąść się do najnowszego, jeszcze lepiej wyposażonego modelu Audi. Takiego z jeszcze większą przewagą dzięki technice oraz najwyższym poziomem bezpieczeństwa i komfortu.
  • Odpada problem szukania nabywcy samochodu na rynku wtórnym. Można po prostu oddać samochód w salonie dealerskim marki Audi i… wybrać nowy.
  • Jeśli jednak polubicie się z Audi tak bardzo, że żal się będzie z nim rozstawać, można je także wykupić na atrakcyjnych warunkach.
Przykuwające uwagę, luksusowe Audi Q8 to samochód dla osób lubiących auta ze sportowym zacięciem. Rata za model 45 TDI quattro o mocy 231 KM ze skrzynią tiptronic to 3085 zł miesięcznie / fot. Audi

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Poczta amerykańska testuje autonomiczne ciężarówki

Poczta amerykańska - United States Postal Service - testuje transport paczek i listów pomiędzy ...

James Bond przesiądzie się do elektrycznego Astona Martina

Jak donosi brytyjska gazeta „Guardian”, agent 007 James Bond w jego kolejnej przygodzie przesiądzie ...

Używane hybrydy: czy jest się czego bać?

Rosnąca popularność aut hybrydowych jest faktem. Dlaczego? Bo zapewniają - wedle producentów - niskie ...

Przekręcisz licznik? Szykuj się nawet na pięć lat więzienia…

Za każde „przekręcenie” licznika będzie teraz grozić kara więzienia od 3 miesięcy do 5 ...

Volkswagen: Ofensywa SUV-ów i elektromobilności w Chinach

W 2020 roku Volkswagen rozpoczyna ofensywę SUV-ów w Chinach, największym rynku dla firmy z ...

Na drogach przybędzie aut z obcymi numerami

Część przedsiębiorstw, szczególnie małych, zapowiada ucieczkę z kraju  przed nowymi zasadami opodatkowania aut firmowych. ...