BMW Inchcape Polska uruchomiło czasową strefę dla fanów jednośladów. W okresie od 20 maja do 27 czerwca, zainteresowani będą mogli spotkać się z gwiazdami motorsportu, zobaczyć unikalne modele motocykli, jak też odbyć jazdy testowe.

Przez 24 dni (od 20 maja) fani motocykli będą mogli korzystać ze strefy „BMW Urban Garage”, stworzonej przez BMW Inchcape Polska. Na zwiedzających czeka wiele atrakcji. Wydarzenie jest podzielone jest na sześć, czterodniowych bloków. W tym czasie odbywać się będą prezentacje najnowszych modeli motocykli czy praktyczne szkolenia, m.in. jak rozpocząć przygodę z motocyklem, na co zwrócić uwagę, kupując sprzęt, jak o niego dbać, a także rozmowy z ekspertami. Nie zabraknie też spotkań z osobami ze świata sportu i telewizji, które pasje do motocykli mają we krwi oraz możliwości odbycia jazd testowych takimi maszynami jak: BMW S 1000R czy BMW R18 Classic.

CZYTAJ TAKŻE: Francuzi zamieniają auta na elektryczne rowery

„BMW Urban Garage to dla nas projekt wyjątkowy. Po wielomiesięcznej przerwie, gdy większość spotkań odbywała się w wirtualnym świecie, otwarcie takiej przestrzeni to kolejny sposób, aby rozbudowywać doświadczenia offline naszych Klientów. Doświadczenia te nabierają dziś szczególnego znaczenia. Konsumenci odwiedzają miejsca tradycyjnej sprzedaży rzadziej, jednocześnie spędzając w nich mniej czasu. W klimatycznym, specjalnie zaprojektowanym miejscu w cieszącej się dużą popularnością w okresie letnim lokalizacji chcemy dać możliwość wejścia do świata BMW Motorrad Inchcape na zupełnie innych zasadach niż w salonie. Cieszymy się, że będziemy mogli dzielić się naszym doświadczeniem i dać możliwość sprawdzenia na żywo osiągów maszyn BMW w takim otoczeniu” – mówi Witold Wcisło, prezes Zarządu Inchcape Polska.

Witold Wcisło, prezes Zarządu Inchcape Polska

Atrakcją dodatkową wydarzenia będzie możliwość wygrania dwumiesięcznego najmu m.in. motocykla BMW GS1250 czy wycieczki motocyklowej po szlakach wokół Warszawy pod przewodnictwem Tomasza Kulika, twórcy Motocyklowej Szkoły Jazdy Kulikowisko. „BMW Urban Garage to strefa, która powstała z pasji i miłości do motocykli i jest wynikiem wieloletniej udanej współpracy Inchcape z BMW Motorrad. To unikalne miejsce, w którym będzie można spotkać urzekające modele z przeszłości, a równocześnie spojrzeć w przyszłość motocykli oraz doświadczyć niezapomnianych emocji z jazdy” – dodaje Hubert Szaniawski, Country Manager BMW Motorrad Inchcape.

CZYTAJ TAKŻE: Rekordowe wyniki sprzedaży BMW

BMW Urban Garage zlokalizowany jest przy ulicy Wioślarskiej 6 w Warszawie. Strefa działa o czwartku do niedzieli w godzinach 12-20. Plan atrakcji i spotkań można znaleźć na dedykowanej stronie internetowej.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Brak „zimówek”? Kłopoty z auto casco

1/3 kierowców jeździ zimą na letnich oponach. To jeden z efektów braku obowiązku zmiany ...

Zapłacisz za ładowanie e-auta pod dworcem

Koniec z darmowym ładowaniem samochodów elektrycznych przy dworcach kolejowych. Od czerwca PKP SA kończy ...

Dwie mocne limuzyny Cadillaca. Z mocą 677 KM i ręczną skrzynią biegów

Od 2035 roku koncern GM nie chce budować samochodów z silnikami spalinowymi. Ale póki ...

Harald Krueger odejdzie z BMW

W piątek, 5 lipca prezes BMW poinformował radę nadzorczą, że nie będzie się ubiegał ...

Hybryda plug-in – jazda za grosze

Mówisz wakacje myślisz samolot. Loty stały się tak powszechne, że nie wyobrażamy sobie podróży ...

Volkswagen: Ofensywa SUV-ów i elektromobilności w Chinach

W 2020 roku Volkswagen rozpoczyna ofensywę SUV-ów w Chinach, największym rynku dla firmy z ...