Po wczorajszym najeździe na Warszawę rolnicy nadal protestują przeciwko unijnemu Zielonemu Ładowi oraz napływowi zboża z Ukrainy. Również dzisiaj niektóre drogi dojazdowe do stolicy i nie tylko nadal są zablokowane. Sprawdzamy gdzie odbywają się protesty.

Protesty rolników wokół Warszawy

Trwają liczne blokady wokół Warszawy, które utrudniają dojazd do Stolicy. Zablokowany jest węzeł Wola Rasztowska w Emilianowie. To połączenie drogi krajowej 636, która rozpoczyna się w Woli Rasztowskiej i dochodzi do trasy S8. W dalszym przebiegu tej drogi ekspresowej, w Morach może również dochodzić do utrudnień. Zablokowana jest droga krajowa 92 pod wiaduktem trasy S8. Nieprzejezdna jest trasa S17 na wysokości węzła Wiązowna w powiecie otwockim.

Czytaj więcej

Najdroższea autostrada w Polsce zyska rozbudowaną alternatywną i darmową trasę

Protesty rolników na drodze krajowej nr 7

To nie koniec. Rolnicy protestują w powiecie mińskim. Tu w miejscowości Zakręt napotkamy duże utrudnienia - zablokowane jest rondo na styku tras DK92 i S17. Policja informuje również o blokadach na terenie powiatu nowodworskiego. Tu rolnicy na drodze krajowej numer 7 jadą kolumną traktorów z Dziekanowa Leśnego w kierunku Gdańska gdzie dwa pasy zajęte są przez ciągniki rolnicze.

Czytaj więcej

Ferrari skradzione legendarnemu kierowcy Formuły 1 odzyskane po 29 latach