To będzie pierwsze takie wydarzenie w 118-letniej historii Harley-Davidson. 19 stycznia 2021 roku odbędzie się wirtualna prezentacja, w czasie której Harley-Davidson zaprezentuje ofertę na rok 2021 obejmującą motocykle, części i akcesoria, wyposażenie do jazdy oraz odzież motocyklową.

– Zaplanowanie premier motocykli na styczeń było decyzją kluczową z uwagi na to, że przed nami nowy rok pełen przygód. Jesteśmy zachwyceni, że możemy zgromadzić ludzi z całego świata na jednym wirtualnym wydarzeniu, podczas którego podzielimy się naszymi inspiracjami i pasją, z jaką tworzyliśmy motocykle na 2021 rok, w tym Pan America, czyli nasz pierwszy motocykl typu adventure touring, oraz opowiemy o niezliczonych możliwościach personalizacji motocykli i nowych trendach w zakresie akcesoriów i odzieży – powiedział Jochen Zeitz, prezes, dyrektor naczelny i przewodniczący rady nadzorczej Harley-Davidson.

CZYTAJ TAKŻE: Dwa zupełnie nowe motocykle Harley Davidson

Harley-Davidson Pan America.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, trzeba się zarejestrować TUTAJ

W spotkaniu udział weźmie m.in. Jason Momoa, amerykański aktor (znany np. z filmu Aquaman czy serialu Gra o Tron) i motocyklowy entuzjasta. Momoa opowie o tym, jak nowy motocykl Pan America uczynił go jeszcze większym pasjonatem marki Harley-Davidson oraz dał mu przepustkę do poznawania nowych horyzontów.

– Dzięki motocyklom i marce Harley-Davidson mogę poszukiwać przygód z wspaniałymi ludźmi i w niesamowitych miejscach oraz szukać nowych inspiracji, podobnie jak w cyklu filmów „United We Will Ride”. Byłem zachwycony propozycją współpracy, w ramach której umożliwiono mi wypróbowanie nowego motocykla Pan America 1250 ze stajni Harley-Davidson. To pojazd doskonały, łączący moją miłość do przemierzania bezkresnych, nieznanych dróg, z moim uwielbieniem dla marki. Wszyscy oszaleją na punkcie tego nowego motocykla Harley-Davidson – powiedział Jason Momoa.

Jason Momoa.

Poza wydarzeniem zaplanowanym na 19 stycznia, 22 lutego 2021 roku Harley-Davidson przedstawi dodatkowe informacje i pełną specyfikację techniczną nowego motocykla Pan America 1250 typu adventure touring.

CZYTAJ TAKŻE: Harley-Davidson nadal z kłopotami

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Dziennikarz „Rzeczpospolitej” Wojciech Romański nie żyje

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że nasz przyjaciel, redakcyjny kolega i wieloletni dziennikarz "Rzeczpospolitej" zginął ...

Top 6: Absurdalnie długie oznaczenia modeli

Krótko i na temat. W przypadku niektórych nazw modeli samochodów jest wręcz odwrotnie - ...

Ceny | Mazda 6: Po prostu naj…

Aktualna, trzecia generacja Mazdy 6 doczekała się drugiej modernizacji. W ofercie pojawiła się nowa, ...

Audi A6 z hybrydą plug-in. Ponad 50 km na prądzie

Audi chce zmniejszyć swoją średnią emisję CO2, wprowadzając na rynek modele w wersji zelektryfikowanej. ...

Skoda Octavia jako super sportowe auto z centralnym silnikiem

Czeskiemu projektantowi zamarzył się sportowy samochód z prawdziwego zdarzenia z logotypem Skody. I tak ...

Chiński gigant technologiczny chce zbudować własne auta elektryczne

Firma Baidu Inc., specjalizująca się w usługach i produktach zawiązanych z internetem oraz sztuczną ...