Irlandia, Szwajcaria, Niemcy, Holandia czy Słowacja. W Europie polskie rowery cieszą się coraz większym wzięciem. I to nie tradycyjne rowery tylko elektryczne.

Takie sukcesy odnosi firma TrybEco. Polski producent rowerów, skuterów i hulajnóg elektrycznych, który właśnie otwiera salony franczyzowe w Irlandii i Szwajcarii. To dobry moment na taką ekspansję, bo popularność tych jednośladów idealnie wpisują się w trend miast i nie tylko.

CZYTAJ TAKŻE: Nowy rekord: 280 km/h na rowerze

– Kraje Europy Zachodniej, to naturalny kierunek naszej ekspansji, ze względu na dużą świadomość ekologiczną oraz aktywność społeczeństwa. Obecnie jesteśmy w trakcie uruchamiania współprac na terenie Niemiec, Holandii czy Słowacji oraz Irlandii i Szwajcarii, poprzez nowe salony franczyzowe. W planach marki mamy dalszą ekspansję na inne rynki zagraniczne takie jak Włochy czy Francja – mówi Tomasz Przygucki, Prezes TrybEco.

Popyt na pojazdy elektryczne jest obecnie bardzo duży. Wynika to m.in. z wygody i łatwości poruszania się, ale też z rosnącej świadomości społecznej na temat ochrony środowiska. Często też w podejmowaniu decyzji zakupu pomagają ulgi i udogodnienia oferowane w wielu zachodnich krajach Europy posiadaczom pojazdów ekologicznych.

CZYTAJ TAKŻE: Jazda elektryczną hulajnogą lub deskorolką tylko z kartą rowerową

– Współpraca franczyzowa z podmiotami zagranicznymi to kolejny krok w rozwoju sieci sprzedaży TrybEco oraz potwierdzenie wysokiej jakości oferowanych przez markę produktów. Na Zachodzie elektromobilność rozwinięta jest lepiej niż w Polsce, stąd wysokie oczekiwania Klientów korzystających z ekologicznych rozwiązań transportowych. Jestem przekonany, że TrybEco sprosta najwyższym wymaganiom osób, które zdecydują się na zakup naszych pojazdów – dodaje Przygucki.

Rowery elektryczne mogą przejechać nawet 120 km na jednym ładowaniu, a skutery – w zależności od pakietu baterii – od 50 do 150 km. Ładowanie trwa kilka godzin. Koszt przejechania 100 km skuterem elektrycznym to około 2 zł.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Gruzińska jazda

Podróż samochodem po Gruzji to zawsze przygoda. Szczęśliwe raczej z gatunku ciekawych, zaskakujących i ...

Daimler inwestuje w USA, nie z powodu Trumpa

Niemiecki producent samochodów osobowych i ciężarowych planuje zwiększenie produkcji zakładu Mercedesa w Alabamie niezależnie ...

Na S8 można wcisnąć pedał gazu

Podwarszawski, 10-kilometrowy odcinek trasy S8 pomiędzy Radziejowicami a Przeszkodą zyskał wreszcie status drogi ekspresowej. ...

Nissan Leaf: Tydzień pod prądem

Są coraz lepsze, mają coraz większy zasięg i pod prawie każdym względem już  dorównują ...

Południowa obwodnica Warszawy na ukończeniu

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o zaawansowanych pracach na południowej obwodnicy Warszawy, ...

Sprzedaż samochodów w 2021 r. wzrośnie o 10 proc.

Sprzedaż nowych samochodów na rynkach UE wzrośnie w 2021 r. o 10 proc. – ...