Volvo Car Poland przygotowała akcję wspierającą sprzedaż swoich najpopularniejszych modeli. Do końca sierpnia XC40 T2 Essential z manualną skrzynią biegów jest dostępny w cenie 137 300 zł, co oznacza korzyść 22 400 zł. Wersja XC40 T2 napędzana jest benzynowym silnikiem o mocy 122 KM, ma w standardzie 17 calowe aluminiowe felgi, światła LED i czujniki cofania. Specjalne ceny obejmują także pozostałe wersje wyposażenia modeli XC40 z silnikami mild-hybrid.

Volvo XC40

Volvo XC40

mat. prasowe

W przypadku modelu XC60 akcją objęte są wersji Plus Bright, Plus Dark oraz Ultimate. Model XC60 jest teraz dostępny w cenie obniżonej o 45 200 zł. Wyposażenie wersji Plus Bright obejmuje m.in. regulowany elektrycznie fotel kierowcy i pasażera, 19-calowe felgi, najwyższy pakiet oświetlenia wnętrza, skórzaną tapicerkę i chromowane detale nadwozia. W przypadku droższych wersji wyposażenia korzyść będzie jeszcze wyższa (korzyść w wysokości podatku VAT). Ta oferta dotyczy wersji napędzanych układem napędowym typu mild-hybrid.

Czytaj więcej

Kolejny dobry kwartał Volvo
Volvo XC60

Volvo XC60

mat. prasowe

Oferta XC90 bez VAT także dotyczy wszystkich wersji począwszy od Plus Bright i wyższych. Na tej ofercie można zyskać 65 400 zł. W przypadku droższych wersji – korzyść będzie jeszcze wyższa. I najlepsze Volvo zostawia na koniec. Dodatkową zachętą dla klientów jest także przewidywany termin dostawy aut, które mają trafić do klientów jeszcze w tym roku.

Volvo XC90

Volvo XC90

mat. prasowe

Czytaj więcej

Przez ostatnie dwa lata producenci samochodów stracili 500 mld USD