Już można zamawiać nowego Forda Rangera Raptora

Ford ogłosił otwarcie listy zamówień na Rangera Raptora nowej generacji. To pozwoli klientom przygotować specyfikację i złożyć zamówienie na ekstremalnego pick-upa.

Publikacja: 08.06.2022 06:58

Już można zamawiać nowego Forda Rangera Raptora

Foto: mat. prasowe

Cena zaprezentowanego na początku tego roku Rangera Raptora drugiej generacji, którego dostawy do klientów rozpoczną się jesienią, wynosi 284 800 zł netto. To model stworzony dla prawdziwych zapaleńców, opracowany przez Ford Performance, najbardziej wyczynowa wersja najlepiej sprzedającego się pick-upa w Europie. Nowa generacja Raptora jest napędzana silnikiem twin-turbo 3,0 l EcoBoost V6, wyposażona w amortyzatory FOX. Oferuje wybór siedmiu trybów jazdy i wyjątkowy w tej klasie aktywny układ wydechowy, pracujący w czterech trybach - zapewnia brzmienie silnika do różnych scenariuszy drogowych.

mat. prasowe

We wnętrzu jest nowy, 12,4-calowy, cyfrowy zestaw wskaźników, ale również 12-calowy centralny ekran dotykowy, sterujący systemem łączności i rozrywki4 Forda SYNC 4A nowej generacji. Klienci mogą stworzyć i wyceniać swojego Rangera Raptora za pomocą konfiguratora online, wybierając spośród takich opcji kolorystycznych, jak Arctic White, Blue Lightning i Code Orange, a także takich elementów wyposażenia, jak pakiet Raptor Exterior Dress-Up, pakiet Splash Decal, funkcjonalne relingi i chroniące ładunek rolety.

mat. prasowe

- Nasi klienci mają już możliwość stworzenia swojego wymarzonego Rangera Raptora następnej generacji – mogą eksperymentować z gamą opcji dzięki naszemu konfiguratorowi online. Bez względu na to, jaką konfigurację wybiorą, Ranger Raptor zawsze będzie zapewniał doskonałe wrażenia z jazdy w terenie, z których jest powszechnie znany - komentuje Hans Schep, Dyrektor Generalny Ford Pro Europe.

W Salonach
Amerykańska legenda trafi na polski rynek
W Salonach
Najmocniejsza S-klasa w historii kosztuje ponad milon złotych
W Salonach
Nowy model Jeepa jednak z silnikiem spalinowym. Tańszy o 74 tys. zł od elektryka
W Salonach
Toyota przyjmuje zamówienia na Yarisa Cross GR Sport. Do ceny wliczono Ekobonus
W Salonach
Toyota Corolla Cross przepisem na bestseller. Co oferuje nowy SUV Toyoty?