Poznański Motor Show, czyli największe targi motoryzacyjne w Polsce po raz kolejny przesunęły datę otwarcia hal targowych. Nowy termin to kwiecień 2021 roku.

Jak zaznacza w komunikacie MPT (Międzynarodowe Targi Poznańskie), organizator Motor Show – z uwagi na kondycję europejskiej branży motoryzacyjnej, zdecydowano, że blok targów motoryzacyjnych nie odbędzie się w czerwcowym terminie. W trosce o najwyższą jakość wydarzenia i w drodze konsultacjami z branżą motoryzacyjną, zarząd Grupy MTP podjął decyzję o przeniesieniu targów Poznań Motor Show oraz Targów Techniki Motoryzacyjnej na kolejny rok na termin 8-11 kwietnia 2021 roku. Brak targów nie oznacza, że w tym roku już nic motoryzacyjnego nie będzie się działo w halach targowych w Poznaniu. Jesienią tego roku – między 21 a 22 października 2020 ma odbyć się Kongres MOVE – International Mobility Congress, poświęcony wiodącym trendom w branży e-mobility i kreujący debatę w zakresie prognozowanych zmian zachodzących na rynku automotive. Wydarzenie będzie towarzyszyło targom Poleko, GreenPower oraz Eco-Trends, atrakcyjnie uzupełniając ich tematykę poświęconą ekologii i ochronie środowiska.

CZYTAJ TAKŻE: Bruksela Motor Show 2020: Jak uratować salon samochodowy


Tematyka motoryzacji ma zagość jeszcze w innym wymiarze, ale w tym roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W dniach 2-4 października 2020 odbędzie się jedna z największych imprez caravaningowych w Polsce – Caravans Salon Poland. Trzy tygodnie później, w terminie 21-23 października 2020, targi Eko Flota. A w terminie 23-25 października 2020 targi pojazdów zabytkowych Retro Motor Show.

CZYTAJ TAKŻE: Targi IAA przenoszą się z Frankfurtu do Monachium

Poznań Retro Motor Show.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Bądź eko. Popularne elektryki do 150 tys. zł

Kupiłeś sztuczną choinkę, prezenty włożyłeś w ekologiczne opakowania, nie używasz plastikowych sztućców, interesuje cię ...

Trump straszy Europę cłem na samochody

Europejski przemysł motoryzacyjny czekają kłopoty. ACEA zapowiada na 2020 r. spadek sprzedaży samochodów w ...

Kiedy ruszy produkcja polskiego auta elektrycznego?

O polskim samochodzie elektrycznym dyskutuje się od długiego czasu. Teraz plany powoli stają się ...

Dirk Arnold

Dirk Arnold, wiceprezes BMW: Zasięg e-auta nie jest problemem

Ceny pojazdów z silnikami tradycyjnymi i elektrycznymi zrównają się za sześć–siedem lat – mówi ...

Skarbówka będzie szybsza od policji

Izba Administracji Skarbowej postanowiła jak najszybciej docierać na kontrole. Z tego względu ogłosiła przetarg ...

Seat sponsorem festiwalu Open’er

Seat jest pierwszą marką motoryzacyjną, jaka zaistnieje w przestrzeni festiwalu muzycznego Open’er Festival. To ...