Advertisement

Ruszyły wyprzedaże w ramach Black Friday. Tegoroczna edycja akcji potrwa w LINK4 aż tydzień, a zniżki na ubezpieczenia OC i OC/AC sięgać będą aż 20%! Mamy dla Was kod niezbędny do naliczenia rabatu.

Przez 7 dni, od 24 do 30 listopada, będzie można kupić polisę tańszą nawet o 1/5!. OC i OC/AC to w LINK4 produkty rozbudowane, bogate w wiele rozwiązań i funkcjonalności. Tydzień to dobry czas na zapoznanie się ze szczegółami oferty i przemyślenie decyzji.

Przypominamy, że OC jest Polsce obowiązkowe, a za poruszanie się samochodem bez OC grożą olbrzymie kary finansowe. Może to być nawet 5200 złotych. AC to ubezpieczenie dodatkowe, które przydaje się w całej masie przypadków. Standardowe szkody to m. in: kradzież, stłuczka, wandalizm, do nietypowych LINK4 zalicza np. przegryzienie kabli przez zwierzęta czy spadającą na samochód gałąź.

Ważne! Żeby ubezpieczyć samochód w LINK4 ze zniżką z okazji Black Friday dotychczasowa polisa wcale nie musi kończyć ci się w tych dniach. Jeśli do jej końca zostało ci pół roku, już teraz możesz skorzystać ze zniżek LINK4 i kupić OC lub OC/AC do 20% tajniej.

Ze zniżki można skorzystać kupując polisę przez stronę www.link4.pl, gdzie w odpowiednie miejsce należy wpisać specjalny kod rabatowy: BF2020.  Na stronie LINK4 poza wszelkimi szczegółami dotyczącymi zakresu polis są dostępne również ogólne warunki ubezpieczenia wraz z limitami wyłączeniami. W razie pytań do dyspozycji są też konsultanci LINK4 dyżurujący pod numerem 22 444 44 44.

Materiał Promocyjny