Advertisement

Nie trzeba jechać w daleką podróż, by pojawiły się kłopoty na drodze. Poza poważnymi wypadkami mogą to być stłuczki, kolizje, ale też różnego rodzaju utrudnienia niezwiązane z poruszaniem się po drodze. Mowa o łamiących się pod wpływem silnego wiatru drzewach czy spadających konarach. To wszystko może się zdarzyć, gdy będziemy odwiedzać groby bliskich na leżącym nawet niedaleko domu, cmentarzu. Sprawdź co zrobić, by wyjazd i powrót z cmentarza był bezpieczny.

Okolice 1 listopada  to prawie zawsze tłok na ulicach wokół cmentarzy i na przycmentarnych parkingach. Łatwo o większe i mniejsze stłuczki, ale też niestety poważniejsze problemy. Podstawowym, obowiązującym wszystkich polskich kierowców ubezpieczeniem jest oczywiście OC. Jego brak równa się z wysokimi karami pieniężnymi. Jednak warto pomyśleć o czymś więcej i wyposażyć się w AC lub Smart Casco.

Holowanie i samochód zastępczy

AC w LINK4 to systemowa ochrona samochodu. Gdy masz AC, LINK4 wypłaci odszkodowanie za różnego rodzaju standardowe oraz nietypowe szkody, poza przypadkami wskazanymi w włączeniach w ogólnych warunkach ubezpieczenia. Standardowe szkody to m. in: kradzież, stłuczka, wandalizm, do nietypowych LINK4 zalicza np. przegryzienie kabli przez zwierzęta czy spadającą na samochód gałąź. Mając AC możesz być pewien, że otrzymasz pomoc w wielu przypadkach, ale żeby czuć się jeszcze bezpieczniej, pomyśl o Assiatance. Ten pakiet LINK4  oferuje aż w trzech wariantach. Są w nim  m. in.: holowanie, samochód zastępczy po wypadku lub kradzieży, opłacenie noclegu lub transport kierowcy i pasażerów ,opłacenie parkowania lub złomowania pojazdu. Wszystko w limitach określonych w OWU na stronie www.link4.pl

Wartą rozważania i niedrogą opcją jest również Smart Casco. To korzystna cenowo alternatywa dla AC. Będzie chronić twoje auto w przypadku działalności żywiołów, kradzieży, a także na wypadek szkody całkowitej. Ten rodzaj ochrony samochodu można kupić w pięciu przygotowanych przez ubezpieczyciela wariantach. Kosztuje od 49 do 414 złotych.  Smart Casco przeznaczone jest dla aut nie droższych niż 40 tysięcy złotych.

Wszystkie produkty LINK4 można kupić przez telefon, pod numer 22 444 44 44, oraz przez stronę www.link4.pl, tam też znajdują się ogólne warunki ubezpieczenia. Do dyspozycji są też współpracujący z LINK4 agenci. Warto zainteresować się również pakietem LINK4 Mama, który daje możliwość ubezpieczenia dziecka na wypadek zachorowania na COVID-19. W takim przypadki LINK4 wypłaci odszkodowanie w wysokości 5 tysięcy złotych.

Artykuł powstał we współpracy z LINK4

 

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

E-Survivor, koncepcyjny pojazd Maruti Suzuki India Ltd. pokazany podczas targów Auto Expo 2018 w Indiach

Suzuki zwiększa nakłady na nowe technologie

Firma Suzuki Motor ogłosiła, że w tym roku pobije rekord nakładów na prace badawczo-rozwojowe. ...

Suzuki jakich nie znacie

Suzuki to globalny producent motocykli , samochodów, pojazdów ATV i silników pozaburtowych. Koncern na ...

Genewa 2019 | Imagine by Kia: Symfonia na 21 ekranów

Na fali sukcesów Stingera i Proceeda, projektanci firmy Kia postanowili poszaleć i zaprezentować wizję ...

Porsche Macan: Bezpieczeństwo na pierwszym planie

Każdego roku do klientów na całym świecie trafia około 100 tysięcy nowych Macanów. To ...

Toyota wyceniła ładowaną z gniazdka RAV4

Toyota, długo kazała czekać na RAV4 w wersji plug-in hybrid. Teraz można już zamawiać ...

Transfer z Seata do Renaulta, który zmieni wygląd przyszłych francuskich modeli

Renault nie tylko podkupił z Seata prezesa, Lukę de Meo ale i ściągnął z ...