Suzuki Moto Szkoła to projekt szkoleniowy dla posiadaczy motocykli Suzuki. Jego podstawowym celem jest doskonalenie techniki jazdy na jednośladach. Program obejmuje między innymi: bezpieczne pokonywanie zakrętów, obserwację toru jazdy, punkty skrętu, szczyt zakrętu, operowanie hamulcem i gazem.

""

Suzuki GSX-S1000 /fot. Suzuki

moto.rp.pl

Suzuki Moto Szkoła to jedyny w Polsce projekt szkoleń organizowany dla posiadaczy motocykli określonej marki. Wypracowany przez lata program obejmuje zajęcia teoretyczne i praktyczne, a doświadczona kadra instruktorska opiekuje się maksymalnie 7-osobowymi grupami, co pozwala na osobistą opiekę nad uczestnikami. Całodniowe szkolenia odbywają się na profesjonalnych obiektach w dni wolne od pracy. Koszt ponoszony przez uczestnika to jedynie 170 zł. Po zakończeniu szkolenia każdy uczestnik otrzymuje certyfikat ukończenia Suzuki Moto Szkoły.

CZYTAJ TAKŻE: Suzuki GSX-S 125: Miejski śmigacz z żyłką sportowca

Nowy semestr w Suzuki Moto Szkole rozpocznie się po długim weekendzie majowym. Pierwsze zajęcia odbędą się 11 maja na Torze Łódź. Grafik szkoleń oraz formularze zapisów znajdują się na stronie internetowej suzuki.pl/moto/suzuki-moto-szkola