W samochodach sprzedanych od 24 stycznia 2014 do 26 października 2015 trzeba uszczelnić albo wymienić przewody wtrysku paliwa, bo istnieje groźba wycieku – poinformował urząd standaryzacji technicznej Rosstandart.
Aktualizacja: 23.01.2025 02:24 Publikacja: 28.12.2015 16:40
W samochodach sprzedanych od 24 stycznia 2014 do 26 października 2015 trzeba uszczelnić albo wymienić przewody wtrysku paliwa, bo istnieje groźba wycieku – poinformował urząd standaryzacji technicznej Rosstandart.
© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: moto.rp.pl
Fabryka Opla w Gliwicach, po decyzji PSA o ulokowaniu w Tychach produkcji francuskich silników chce pozyskać nowy model samochodu.
Pierwszy całkowicie elektryczny model Suzuki został właśnie zaprezentowany w Mediolanie. Produkcja e VITARY rozpocznie się wiosną przyszłego roku, a zapewne latem zobaczymy pierwsze egzemplarze na naszych drogach.
Udziałowcy Tesli zatwierdzili program wynagradzania prezesa Elona Muska w wysokości nawet 2,6 mld dolarów w dowodzie zaufania do jego kierowania firmą. Byli jednak przeciwnicy, m.in. norweski fundusz inwestycyjny.
Dyrekcja Skody zaproponowała podwyżkę zarobków o 8,3 proc. od kwietnia, ma nadzieję porozumieć się ze związkami w tej kwestii, a także co do organizacji pracy, aby nie doszło do strajku — podał szef działu kadr
Grupa PSA opublikowała plan dla Europy dotyczący lokalizacji produkcji silników i skrzyń biegów, aby dostosować się do rosnącego popytu na auta benzynowe i elektryczne. Plan nie dotyczy Niemiec, bo nadal trwają rozmowy ze związkami w Oplu
Klienci Warty mają możliwość leczenia nowotworów przy użyciu najnowocześniejszych metod na świecie. Ubezpieczenie Leczenie za granicą Plus może pokryć związane z tym koszty nawet do 2 mln euro.
Koncern PSA podjął decyzję w sprawie przyszłości fabryki Opla w Tychach.
Dobry program księgowy to podstawa funkcjonowania biura rachunkowego. Jego podstawowym zadaniem jej ułatwienie i przyspieszenie pracy księgowych. Dzięki temu, że program wykonuje podstawowe, powtarzalne zadania, profesjonaliści mogą się skupić na bardziej skomplikowanych zadaniach, lub zaoferować swoje usługi większej liczbie klientów.
Do najbardziej oczekiwanych wydarzeń początku 2025 roku należy „Wystawa niestała. 4 × kolekcja”, która zostanie otwarta 21 lutego w nowej siedzibie Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.
Rozwój spalarni w polskich miastach wchodzi w kolejną fazę. Mijają czasy, kiedy to samorządy z własnych środków finansowały tego typu inwestycje. Powodem są rosnące koszty. Dotacje ze środków UE mogą już nie wystarczyć.
Wiele z zeszłorocznych rozwiązań, czy to dobrych, czy złych, wymusza na włodarzach podjęcie nowych wyzwań.
Rząd wygasza mrożenie cen energii dla samorządów. Rynkowe ceny spadają, co potwierdzają największe miasta w Polsce, które już teraz płacą mniej niż mrożona stawka. Są jednak jeszcze miasta, gdzie płaci się więcej.
Gdańszczanie wielokrotnie udowadniali, że lubią korzystać z rowerów. Ruch rośnie z roku na rok, ale dynamika i zasięg tych zmian zależą od tempa i kompleksowości działania miasta – mówi Aleksandra Dulkiewicz, prezydent Gdańska.
Wybory samorządowe wiosną 2024 roku ustawiły „stan gry” w samorządach. Najbliższe 12 miesięcy pod względem wyborczym na pewno będzie spokojniejsze. Ale to nie znaczy, że całkiem spokojne.
Region organizuje szereg akcji pomocowych, również skierowanych do dzieci i młodzieży.
Sztuczna inteligencja w służbie samorządu? Wyobraź sobie miasto, w którym po ciężkim dniu pracy wracasz do domu, a korki – po prostu zniknęły.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas