Minie trochę czasu zanim najnowsza odsłona Jamesa Bonda – No Time to Die – pojawi się w kinach. Patrząc na rozwój kowidowych wydarzeń to nawet trzecia data premiery, w kwietniu 2021 roku nie jest pewna. To nie znaczy, że fani Jamesa Bonda muszą czekać tak długo. Założony w XVIII wieku dom aukcyjny Sotheby’s ogłosiło kilka szczegółów dotyczących nadchodzącej aukcji „Bond On Bond Street”, która rozpocznie się jeszcze w tym miesiącu i obejmie co najmniej cztery różne wyprzedaże.

CZYTAJ TAKŻE: James Bond będzie jeździł 1000-konnym Astonem Martinem

""

moto.rp.pl

Wydarzenie skupi się na agencie 007 i jego początkach. Na aukcji będzie można stać się właścicielem pierwszych powieści Iana Fleminga, scenariuszy i filmowych pamiątek. Pojawi się około 200 plakatów filmowych, ponad 100 książek, zegarki Jamesa Bonda (takie jak Omegas i Rolexes), a największym klejnotem będzie Aston Martin DB5 z 1964 roku, którym jeździł Bond.

""

moto.rp.pl

CZYTAJ TAKŻE: Po 55 latach Aston Martin wznawia produkcję pierwszego auta Bonda

Niektóre przedmioty, takie jak Aston DB5 i zegarki, będą prezentowane w galeriach Sotheby’s na Bond Street w Londynie od 6 listopada do 10 listopada. Aukcje internetowe trwają do 13 listopada.

""

moto.rp.pl