Trzy nowe pomysły Suzuki

Już w styczniu na salonie samochodowym w Tokio zaprezentowane zostaną trzy wyjątkowe modele Suzuki.

Publikacja: 28.12.2018 01:48

Trzy nowe pomysły Suzuki

Foto: moto.rp.pl

Żeby wszystko było jasne: Tokyo Auto Salon to nie to samo co Tokio Motor Show. Ten drugi to ważny, międzynarodowy salon samochodowy, ten pierwszy to lokalna impreza tuningowa, która odbędzie się w dniach 11-13 stycznia 2019 roku. Właśnie tam zobaczyć będzie można trzy wyjątkowe wersje Suzuki – dwie odmiany Jimny i przerobionego Swifta Sporta.

""

Koncept Suzuki Jimny Sierra.

moto.rp.pl

Jimny Sierra to zbudowany na bazie terenowego Suzuki koncepcyjny pickup. Żeby małe Jimny było jeszcze bardziej w stylu amerykańskim, nadwozie otrzymało po bokach drewniane okleiny. Dodatkowa osłona z zamontowanymi hakami pod przednim zderzakiem i terenowe opony to kolejne zmiany, jakich dokonano w Jimnym. Co ciekawe, poprzednia generacja Suzuki Jimny również powstaje w wersji pickup. Przebudową zajmuje się niewielka angielska firma KAP.

""

Koncept Suzuki Jimny Survive.

moto.rp.pl

Drugi Jimny nosi nazwę Survive i przygotowany jest do wyprawy w trudny teren. Poniesione zawieszenie, osłonięta blachą karoseria, nie tylko na spodzie zderzaków, ale również końcówkach błotników, osłonięte prętami reflektory, klatka wokół dachu, specjalne haki pomocne podczas wyciągania auta. Wszystko zrobione tak, żeby można było jak najdłużej przetrwać w terenie.

ZOBACZ TAKŻE: Suzuki Swift Sport: Historia lekkości

""

Suzuki Swift z nowymi, akcesoryjnymi dodatkami.

moto.rp.pl

Swift Sport to model wyposażony w akcesoria z programu Suzuki. Póki co oferta dodatkowych listew, progów, karbonowych lusterek czy nowych wzorów felg dotyczy wyłącznie Japonii, ale kto wie, czy z czasem niektórych z tych dodatków nie będzie można zamówić również w Polsce.

Parking
Naszpikowane technologiami Volkswageny na wyciągnięcie ręki w niezwykłym finansowaniu
Materiał Promocyjny
Tajniki oszczędnościowych obligacji skarbowych. Możliwości na różne potrzeby
Parking
Opel Roks-e: Tylko do miasta
Parking
Nowa Kia Sportage zaprojektowana specjalnie dla Europy
Parking
Lexus RX 450h: Suma dobrych cech
Materiał Promocyjny
Naukowa Fundacja Polpharmy ogłasza start XXIII edycji Konkursu o Grant Fundacji
Parking
Chińska droga do taniej elektromobilności