Ten miejski, coraz bardziej popularny w dużych miastach pojazd powstał we współpracy z Segwayem, liderem indywidualnej mobilności elektrycznej. Seat eXS jest dostępny od 2599 zł brutto, również w opcji finansowania osobno lub razem z samochodem. Co ciekawe ta hulajnoga jest pierwszym pojazdem realizującym strategię zmiany profilu Seata z producenta samochodów na dostawcę mobilności.

""

Seat eXS.

moto.rp.pl

Hulajnoga rozwija prędkość maksymalną 25 km/h, a jej bateria pozwala na przejechanie bez ładowania 25 km. Czas pełnego ładowania akumulatora to 3,5 godziny. Seat opisuje ją jako idealne rozwiązanie ułatwiające przejazd na ostatnim odcinku podróży na uczelnię, do biura czy domu.

Model wyposażono w przednie i tylne światła LED oraz konfigurowalne oświetlenie ambientowe. Komfort jazdy mają zapewnić większe koła, amortyzatory oraz tempomat. W kontroli parametrów hulajnogi pomaga wyświetlacz LCD, a wbudowany modem Bluetooth zapewnia komunikację z dedykowaną aplikacją na smartfona. Konstruktorzy wyposażyli eXS w zabezpieczający przed kradzieżą system, który w momencie wykrycia ruchu uruchamia alarm dźwiękowy i wysyła powiadomienia na telefon.

ZOBACZ TAKŻE: Chiny są kluczowym krajem w strategii Seata

""

moto.rp.pl

Hulajnoga dostępna jest w klasycznym czerwonym kolorze z logo Seata, a o barcelońskim rodowodzie pojazdu przypomina fragment mapy stolicy Katalonii na jego podnóżku. Model eXS można nabyć w polskich salonach Seata.

""

moto.rp.pl

""

moto.rp.pl