Firma Motors, autoryzowany dealer motocykli Suzuki, przez wiele lat znany pod nazwą Suzuki Motors Piaseczno, przeniósł się do Warszawy. Od stycznia 2019 przy ul. Puławskiej 403A można testować większość motocykli i skuterów z oferty Suzuki. W nowy showroom można zobaczyć większość dostępnych modeli z aktualnej oferty Suzuki – zaczynając od niewielkich skuterów i motocykli na prawo jazdy kategorii B, a kończąc na ponad 200-stu konnym GSX-R1000R.

""

moto.rp.pl

Marcin Bobruk, Dyrektor Działu Motocykli i Silników Zaburtowych Suzuki Motor Poland: „Cieszy mnie rozwój dealerów Suzuki. Chciałbym, aby wszystkie nasze salony motocyklowe były przyjazne dla klientów, równocześnie oferując najwyższą jakość obsługi i dostęp do szerokiej gamy motocykli testowych. Jako Suzuki mamy ambitne plany na nowy sezon, wzmocnienie sieci dealerskiej jest jednym z nich.

""

moto.rp.pl

Firma Motors od lat związana jest z rozwojem sprzedaży motocykli marki Suzuki w Polsce. Nowy salon i serwis Motors Warszawa zachowuje tradycje ulicy Puławskiej i jest obowiązkowym punktem na stołecznej mapie dla każdego motocyklisty.