Niemiecki producent każdego roku dostarcza samochodu wielu piłkarzom. Z takimi klubami jak Bayern Monachium czy FC Barcelona ma nawet podpisany kontrakt, który gwarantuje wymianę floty każdego roku. Mogą wybrać dowolny model, w dowolnej konfiguracji.

Zanim piłkarze dostali kluczyki do nowych aut, mieli szansę sprawdzić najnowszego SUV-a od Audi. Lionel Messi, Gerard Pique i reszta ekipy sprawdzała Audi Q2. Producent przygotował tuż obok stadionu mini-tor, na którym piłkarze mogli się sprawdzić w różnych warunkach. Był tam slalom na szybkość, awaryjne hamowanie, a nawet lekki teren. Oczywiście nie mogło zabraknąć elementu rywalizacji. Każdy przejazd był oceniany, ale nie wiemy, kto zwyciężył.

Po zabawie przyszedł czas na uroczyste wręczenie nowych samochodów, które zagoszczą w wielkich garażach piłkarzy przez następny rok. Najbardziej popularnym wyborem wśród całej gamy Audi był wielki i wygodny SUV – Q7. Zdecydowali się na niego tacy gracze jak m.in. Lionel Messi, Gerard Pique, Andres Iniesta, Luiz Suarez, czy Rafael Alcantara. W sumie aż 16 piłkarzy Barcelony wybrało ten model. Napastnik Neymar oraz trener Luis Enrique wybrali kolejno modele RS7 oraz Q3 RS.

Zobaczcie, jak wyglądało wręczenie nowych aut.