Salon posiada powierzchnię 254 m2, która umożliwia stałą ekspozycję 5 samochodów. Dużym atutem, wyróżniającym salon na mapie punktów dealerskich działających w tym regionie, jest bez wątpienia punkt ładowania samochodów elektrycznych, który znajduje się na terenie obiektu. Dzięki temu osoby odwiedzające salon lub podróżujące na trasie z Warszawy do Krakowa zyskają możliwość doładowania swojego pojazdu w ramach tzw. półszybkiego ładowania.

""

W salonie Nissana w Kielcach będzie można naładować swój elektryczny samochód.

moto.rp.pl

Nowy punkt dealerski zbudowany został w oparciu o nową Koncepcję Sprzedaży Detalicznej Nissana. U jej podstawy leży chęć stworzenia przyjaznego dla klienta wnętrza obiektu oraz zaproszenia go do interakcji za pośrednictwem nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

ZOBACZ TAKŻE: KIA przynosi najwięcej satysfakcji dealerom

Nowy salon w Kielach pzy ulicy 1 Maja 254 jest częścią jednej z największych firm dealerskich w Polsce, Grupy POL-MOT Auto, która rynku motoryzacyjnym obecna jest od 1995 roku. Oprócz sprzedaży i serwisowania samochodów, nowo powstały punkt zapewnia także kompleksową obsługę w zakresie finansowania, ubezpieczeń, likwidacji szkód oraz rozwiązań dedykowanych dla flot, jak również odkupu samochodów używanych.