Wraz z tym 4-drzwiowym kompaktem na 5 osób Buick będzie oferować na amerykańskim rynku trzy modele tzw. krzyżówek, obok mniejszego Enclave i większego Encore. Pierwsza informacja z sierpnia agencji Reutera wspominała o sprzedaży w Stanach tego auta roku modelowego 2017 r., które będzie produkowane w Europie albo w Chinach.

Obecna informacja o Envision z Chin pojawiła się w dwa tygodnie po ratyfikowaniu przez pracowników GM należących do związku zawodowego nowego układu zbiorowego, choć rzecznik koncernu powiedział, że nie wstrzymywano informacji o imporcie z Chin z powodu negocjacji ze związkiem UAW. Jako pierwszy podał decyzję GM o imporcie magazyn „Automotive News”.

Samochód jest produkowany w fabryce w Yantai, ale jak podkreślił GM, został zaprojektowany, wyprodukowany i przetestowany w Michigan. Do końca listopada GM sprzedał w Chinach 127 085 aut Envision. W Stanach sprzedaż dwóch pozostałych modeli Encore i Enclave wzrosła o 16 proc. do 117 200, zaś sprzedaż limuzyn Buicka zmalała o 21 proc.