Już nie tylko na komputerze czy smartfonie spotkamy się z dedykowanymi reklamami. Skoda rozpoczyna testy nowego systemu informacyjnego, który będzie wyświetlał spersonalizowane reklamy, dostosowane do aktualnego stanu auta lub pogody.

Skoda rozpoczęła prace nad nowym systemem informacyjnym montowanym w samochodach. Tym razem nie chodzi jednak o wypadki czy korki, ale o spersonalizowane reklamy. Mają one w pierwszym etapie pochodzić od m.in. restauracji, hoteli, sklepów czy innych obiektów, znajdujących się w pobliżu auta. Jako przykład wymieniane są np. reklamy ogumienia w zależności od pogody (jak zapowiadany będzie śnieg to o oponach zimowych), albo gdy będzie kończyć się paliwo w pojeździe to pojawi się reklama pobliskiej stacji benzynowej.

CZYTAJ TAKŻE: Hybrydowa Skoda Octavia iV wyceniona

Tego typu informacje mają być wyświetlane w pojazdach wyposażonych w najnowszy system multimedialny Skody. Testy takiego rozwiązania zostaną w pierwszej kolejności udostępnione w Czechach. Akcja obejmie takie modele aut jak: Scala, Kamiq, Superb, Karoq i Kodiaq. Po okresie testowym, usługa zostanie udostępniona również w innych krajach. Na chwilę obecną nie wiadomo czy kierowca/właściciel samochodu będzie mógł zrezygnować z usługi albo ją wyłączyć.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Renault Kangoo Z.E.: Towar z prądem wiozę

Jeden z wielu blaszanych dostawczaków przemierzających ulice Warszawy. Białe Renault Kangoo na pierwszy rzut ...

Volvo XC90: Dwie nowe wersje hybrydowe

Volvo rozszerza gamę silników w modelu XC90 o dwie wersje benzynowe z miękką hybrydą ...

BMW serii 8: Ósemka powróciła

W listopadzie pojawi się w salonach. Zastąpi dwudrzwiowe coupe serii 6. Będzie również w ...

Audi S3: Hot hatch premium w nowym wydaniu

Ponad dwadzieścia lat temu, Audi po raz pierwszy pokazało model S3 i w ten ...

Dźwięk bez głośników. Rewolucja samochodowych systemów audio.

Continental i Sennheiser wspólnie zaprezentowały system audio do wnętrza samochodów pozbawiony głośników. Unikalne rozwiązanie ...

Budowa obwodnic nabiera tempa

Ubiegły tydzień przyniósł duży ruch wokół budowy obwodnic. Chodzi nie tylko o kończone inwestycje, ...