Już nie tylko na komputerze czy smartfonie spotkamy się z dedykowanymi reklamami. Skoda rozpoczyna testy nowego systemu informacyjnego, który będzie wyświetlał spersonalizowane reklamy, dostosowane do aktualnego stanu auta lub pogody.

Skoda rozpoczęła prace nad nowym systemem informacyjnym montowanym w samochodach. Tym razem nie chodzi jednak o wypadki czy korki, ale o spersonalizowane reklamy. Mają one w pierwszym etapie pochodzić od m.in. restauracji, hoteli, sklepów czy innych obiektów, znajdujących się w pobliżu auta. Jako przykład wymieniane są np. reklamy ogumienia w zależności od pogody (jak zapowiadany będzie śnieg to o oponach zimowych), albo gdy będzie kończyć się paliwo w pojeździe to pojawi się reklama pobliskiej stacji benzynowej.

CZYTAJ TAKŻE: Hybrydowa Skoda Octavia iV wyceniona

Tego typu informacje mają być wyświetlane w pojazdach wyposażonych w najnowszy system multimedialny Skody. Testy takiego rozwiązania zostaną w pierwszej kolejności udostępnione w Czechach. Akcja obejmie takie modele aut jak: Scala, Kamiq, Superb, Karoq i Kodiaq. Po okresie testowym, usługa zostanie udostępniona również w innych krajach. Na chwilę obecną nie wiadomo czy kierowca/właściciel samochodu będzie mógł zrezygnować z usługi albo ją wyłączyć.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Markus Duesmann z BMW to nowy szef Audi

Rada Nadzorcza grupy Volkswagen mianowała Markusa Duesmanna od kwietnia 2020 roku szefem Audi. Jego ...

Pierwsze elektryczne Lamborghini pojawi się w 2025 roku

Lamborghini otrzymało zielone światło do zbudowania czwartego modelu. Po Huracanie, Aventadorze i Urusie w ...

Zakłady Volkswagena w Bratysławie

To nie ludzie, to roboty!

333 automatycznie sterowane, elektryczne wózki bez ingerencji ludzi dostarczają do tysiąca wybranych stanowisk samochodowe ...

Mercedes EQC Edition 1886: Początek nowej epoki

Sprzedaż elektrycznego SUV-a Mercedes EQC rozpoczyna się od edycji specjalnej nazwanej „Edition 1886”. Nazwa ...

Autokomisy pod lupą skarbówki

Od wczoraj wielkopolski oddział Izby Administracji Skarbowej przeprowadza masowe kontrole autokomisów na terenie całego ...

Audi A6 z hybrydą plug-in. Ponad 50 km na prądzie

Audi chce zmniejszyć swoją średnią emisję CO2, wprowadzając na rynek modele w wersji zelektryfikowanej. ...